Дата народження
23 січня 1987
Країна
Україна
Соцмережі

Роман Ющенко

Біографія

Роман Ющенко - український спортсмен. Є професійним бодібілдером. Народився в 1987 році в столиці. Пристрасть до «заліза» майбутній чемпіон відчуває в собі в 12 років. Тоді юний Роман Ющенко отримує в подарунок від батька гантелі. Хлопчик починає займатися снарядами по 12 кілограмів, які є для нього дуже важкими. Однак, дитина відрізняється ретельністю і приходить в форму порівняно швидко. Крім заняття зі снарядами Роман Ющенко постійно займається спортом на майданчики в рідному дворі, де встановлює «районні» рекорди по підтягування і віджимання.

У 14 років спортсмен починає займатися боксом. Юнак активно тренується і виступає на декількох чемпіонатах. Роман Ющенко відвідує боксерську секцію наступні чотири роки. Набирає масу і отримує змагальний досвід. Однак, вступивши до університету був змушений зробити вибір - займатися боксом або бодібілдінгом. Молодий чоловік почав студентом юридичного факультету Київської академії водного транспорту і не мав часу для занять одночасно в двох спортивних секціях. Роман вибрав «качалку» і як виявилося згодом, не помилився.

Молодий бодібілдер успішно закінчує університет і починає кар'єру юриста. Відпрацювавши два роки за фахом, Роман Ющенко розуміє, що нещасний і кидає роботу. Молода людина приймає рішення стати професійним бодібілдером і зробити зі свого хобі повноцінну кар'єру.

Кар'єра

Професійну кар'єру Роман Ющенко починає в 2011 році. Тоді молода людина кидає роботу юристом і влаштовується тренером в спортивний клуб. Там майбутній чемпіон знайомиться з Валерієм Стеценко - досвідченим тренером. Спортсмен зауважує потенціал Романа і відзначає його генетичну схильність до набору м'язової маси.

Перший успіх Роман Ющенко отримує в 2013 році за участю на «Кубку Києва». На турнірі спортсмен отримує перше місце і стає відомим в професійних колах. У тому ж році колишній юрист стає чемпіоном України з бодібілдингу.

У 2014 році Роман Ющенко бере участь в чемпіонаті Європи та займає на ньому перше місце. Європейське журі високо оцінило параметри і пропорції українського спортсмена.

Бодібілдер досягає великого успіху в 2015 році. Тоді Ющенко стає кращим на чемпіонаті України і виграє першість світу в категорії бодібілдерів до 70 кілограмів.

На даний момент активно продовжує кар'єру і готується до участі в престижних змаганнях - «Містер Олімпія».

Досягнення

Роман Ющенко - один з найуспішніших сучасних українських бодібілдерів. Багаторазовий чемпіон України, Європи та світу.

Чутки і скандали

Роман Ющенко критикується за те, що його успіхи на змаганнях з бодібілдингу пояснюються не стільки його роботою в залі, стільки природою його тіла. Український чемпіон досяг таких успіхів у спорті завдяки своєму унікальному організму. Ющенко може вкрай швидко нарощувати м'язи і від природи має «вигідні» для бодібілдера пропорції. Український чемпіон звинувачується колегами і тренерам в тому, що не заслужив свій успіх, а лише користується особливостями свого організму.

Статки і джерела доходів

Бодібілдинг - не дуже прибутковий спорт. За роки своєї кар'єри Роман Ющенко заробив трохи більше 50 тисяч доларів призових. Також заробляє тренерською роботою і показовими виступами на численних фестивалях і турнірах.

Особисте життя і сім'я

Роман Ющенко постійно проживає і тренується в Києві. В шлюбі не перебуває. Веде особисте життя, але не ділиться його подробицями з громадськістю.

Фото і відео

Дата народження
23 січня 1987
Країна
Україна
Соцмережі