Дата народження
05 червня 1983
Країна
Україна
Соцмережі

Роман Казновецький

Казновецький Роман Володимирович: очільник громади на Тернопільщині мав скандал із директором місцевої школи

Казновецький Роман Володимирович – голова Лановецької об'єднаної громади, де нещодавно стався «освітній скандал». Декларує три автівки, а також є засновником двох підприємств.

Біографія

Роман Казновецький народився 5 червня 1983 року. Мешкає у місті Ланівці Тернопільської області, про що вказав у декларації.

Освіта

Відомості про освіту відсутні.

Сім'я

За даними декларації, має дружину – Валентину Олегівну. Разом пара виховує сина Матвія.

Кар'єра

Інформації про кар'єрний шлях Романа Казновецького вкрай мало, адже на офіційному сайті Лановецької громади відсутня його біографія.

Відомо, що він працював директором ТОВ «Комагро», основним видом діяльності якого є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. На аналітичній платформі YouControl, Роман Казновецький значиться засновником цього підприємства. Окрім цього, він заснував ТОВ «Ланагроторг».

Обраний міським головою у Ланівцях у 2015 році. Через два роки очолив Лановецьку міську громаду.

Компромат

У 2019 році в Лановецькій громаді стався «освітній скандал». Міська рада звільнила директора школи, що викликало хвилю протестів у громаді.

Міський голова Роман Казновецький запевнив, що влада мала всі підстави для такого рішення, бо директор не ініціював жодних кроків задля покращення матеріально-технічної бази школи, тобто до нього були претензії як до менеджера, а не як до працівника освіти.

Декларація

Згідно з даними декларації, поданої в 2019 році, Казновецький Роман Володимирович має у Ланівцях земельні ділянки загальною площею 2 620 м2 (одна з ділянок у спільній власності з родичем) та нежитловий будинок на 929,5 м2 (теж у спільній власності). Також Роман Володимирович декларує земельну ділянку на 1500 м2, яка належить Казновецькій Наталії Захарівні. Вона ж має недобудований житловий будинок у Ланівцях, а ще один будинок (нежитловий) мер будує вже сам (902 м2).

Пан Роман має три автівки: subaru forester I 2008 року випуску, ВАЗ 21213 1998 року та Daewoo Lanos 2003 року випуску. 

Дружина Романа має 50% корпоративних прав у ТОВ «Комагро» та 33% у ТОВ «Ланагроторг», вона ж значиться і кінцевим бенефіціарним власником цих підприємств.

За рік Роман Казновецький отримав дохід у розмірі 284 тисяч 60 гривень. Його дружина заробила 33 тисячі 129‬ гривень.

Посилання

Особиста Сторінка мера Романа Казновецького в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.facebook.com/watch/?v=1700483929983724

Дата народження
05 червня 1983
Країна
Україна
Соцмережі