Країна
Україна
646

Роман Косинський

Національний публічний діяч. Тимчасово виконує обов'язки керівника ПАТ "ДАК" "Автомобільні дороги України". Одружений, двоє дітей.

Біографія

Роман Валерійович Косинський народився 26 жовтня 1978 року в місті Комсомольськ (зараз Горішні Плавні) Полтавської області. Має дві вищі освіти: юриста і економіста. Обидва дипломи Роман Косинський отримав в університеті внутрішніх справ у Харкові.

Кар'єра

Після закінчення університету Роман Косинський до 2008 року служив в органах внутрішніх справ.

Потім перейшов на роботу в податкову службу. З 2008 по 2014 рік обіймав посади начальника відділу, управління, заступника податкової в Дарницькому районі столиці.

У 2014-2015 роках спочатку на громадських засадах, а пізніше на платній основі працював помічником народного депутата Артура Герасимова.

Досягнення

У жовтні 2015 року Роман Косинський став радником голови Луганської обласної державної адміністрації. Через рік отримав посаду заступника Луганської обласної державної адміністрації.

З червня 2017 року Роман Косинський виконує обов'язки голови правління "ДАК Автомобільні дороги України".

Чутки і скандали

З чуток посаду в.о. голови правління "Автомобільні дороги" Роман Косинський отримав завдяки протекції свого покровителя Артура Герасимова, народного депутата від партії "Блок Петра Порошенка".

Статки і джерела доходів

У Романа Косинського у власності лише одна квартира (113 кв. м) у Києві. Чиновник купив її в 2014 році за мільйон гривень.

Автопарк представлений двома автомобілями. Volkswagen Passat був придбаний в 2016 році за 237 тисяч гривень. За рік до цього у подружжя чиновника з'явився Mercedes Benz С 250. Автомобіль коштував 149 тисяч гривень.
Основним джерелом доходу для Романа Косинського є зарплата. У 2017 році він заробив 162 тисячі гривень. Дохід його дружини від заняття підприємницькою діяльності склав 564 тисячі гривень. Крім того, вона отримала 2 тисячі гривень як допомогу при народженні дитини.

Відповідно до декларації, Роман Косинський гроші в банку не зберігає. Готівковими коштами він задекларував трохи більше 700 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Дружину чиновника звуть Тетяна. У подружжя є двоє дітей: дочка Аріна і син Мирон.

Фото і відео
Країна
Україна