Дата народження
11 серпня 1974
Країна
Україна
Соц.мережі
952
Роман Мацола

Український політик, бізнесмен та громадський діяч. Народний депутат України 8-го скликання. Одружений, 2 дітей.

Біографія

Роман Мацола народився в Закарпатській області - в селі Грушево. Політик є професійним економістом. Має диплом магістра за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Кар'єра

Починає трудову діяльність в 90-х роках. Роман Мацола працює на підприємстві «Конкурент» в якості товарознавця. Пізніше займає пост зав. складу у цій же фірмі.

Стає директором фірм «Олмар». Роман Мацола працює в якості керівника даного підприємства в період з 1998 по 2014 роки. Є одним зі співзасновників «Першої приватної броварні».

Досягнення

З бізнесу Роман Мацола переходить в політику, де досягає успіху в 2014 році, коли отримує мандат народного депутата від Блоку Петра Порошенка.

Нагороджений орденами Володимира Святого і Миколи Чудотворця за свою активну підтримку православної церкви і благодійну роботу.

Чутки й скандали

Роман Мацола звинувачується у зв'язках з Російською Федерацією. Відомо, що компанія «Перша приватна броварня» активно працює у сусідній країні і платить податки агресору. Повідомляється, що брат нардепа, керуючий його бізнесом, сплачує в казну РФ не менше 8 мільярдів рублів на рік. Відзначимо, що на батьківщині «Пивоварня» платить в бюджет в кілька разів меншу суму.

Повідомляється, що напої нардепа від БПП продаються не тільки в Росії, але і в терористичних «ДНР» та «ЛНР», які доставляються контрабандою.

Статки та джерела доходів

Роман Мацола не приховує свої активи. Нардеп володіє квартирою у Львові, земельною ділянкою та авто іноземного виробництва.

Політику належать такі торгові марки, як «Карпатська роса», «Дорошенко» і «Фруктовий карнавал».

Мацола декларував значні заощадження - майже 6 мільйонів гривень на рахунках і майже 1 мільйон готівкою. Також нардеп має півмільйона доларів в готівці.

Сім'я і особисте життя

Роман Мацола перебуває у шлюбі і виховує двох дітей.

Дата народження
11 серпня 1974
Країна
Україна
Соц.мережі