Дата народження
18 червня 1973
Країна
Україна

Роман Мулик

Мулик Роман Миронович: івано-франківський бізнесмен і "слуга народу" дев'ятого скликання

Мулик Роман Миронович займається підприємницькою діяльністю, був депутатом міської ради, а у 2019 році став народним депутатом.

Біографія

Мулик Роман Миронович народився 18 червня 1973 року в місті Івано-Франківськ.

Освіта

Роман Мулик має два дипломи про вищу освіту. Фахівцем землевпорядником він став після закінчення інституту нафти і газу в Івано-Франківську. Юридичну освіту він отримав в Одеській юридичній академії.

Сім'я

Інформації про сімейний стан Романа Мулика в відкритих джерелах немає.

Кар'єра

Роман Мулик - підприємець. Володіє ресторанами і девелоперським бізнесом.

Відповідно до системи YouControl - онлайн-сервісу перевірки компаній, основним видом діяльності "Фізичної особи-підприємця Романа Мироновича Мулика" є оренда і управління власною або орендованою нерухомістю, а також інші види інформаційних послуг, про які не йдеться у жодній з перерахованих категорій.

Роман Мулик один із засновників компанії "Житло-експлуатаційна дільниця - громадський центр", яке займається управлінням нерухомим майном, а також обслуговуючого кооперативу "Новгородська, 15 Б" - комплексне обслуговування об'єктів. У 2010 році Роман Мулик очолював будівельну фірму "МОМ".

Він також обіймав посаду віцепрезидента обласної федерації боксу і був радником івано-франківського міського голови. Консультував його з питань розвитку підприємництва.

У п'ятому скликанні Верховної Ради (2006-2007) Роман Мулик був помічником народного депутата від фракції "Партії регіонів" Дмитра Борисовича Волошенкова. Працював на громадських засадах.

У 2010 році Роман Мулик став депутатом міської ради від Партії регіонів.

Через дев'ять років на парламентських виборах він взяв участь у якості кандидата. Балотувався за списками партії "Слуга народу". За результатами виборів сімдесят третій номер Мулика виявився прохідним і він отримав депутатський мандат.

Компромат

Роман Мулик відзначився у міській раді Івано-Франківська тим, що практично не з'являвся на сесіях.

У 2014 році під рестораном, який належить Роману Мулику зібралися активісти. Вони вимагали покинути депутата Партію регіонів. Через кілька днів він все-таки вийшов з цієї політичної сили.

Декларація

Електронної декларації Роман Мулик не подавав.

Дата народження
18 червня 1973
Країна
Україна