Дата народження
10 червня 1967
Країна
Україна
Соцмережі

Роман Недзельський

Український музикант-гітарист, учасник гурту Ватра, генеральний директор Національного палацу мистецтв «Україна».

Дата народження:
10.06.1967 р.
Рідне місто:
Львів

Роман Недзельський навчався у Львівській музичній школі ім. Соломії Крушельницької. Там хлопчик навчався по класу альта. Пізніше він вступив до консерваторії на клас гітари. Крім того, Роман здобув юридичну освіту.

Ще в студентські роки Недзельський виступав у складі ансамблю «Ватра» Львівської філармонії. Пізніше він став художнім керівником і менеджером співачки Оксани Білозір. Разом з нею Роман Недзельський об'їздив весь світ.

Роман також займав пост першого віцепрезидента Національної телерадіокомпанії та очолював журі Нацвідбору на «Євробачення». Він керував держпідприємством «Україна гастрольна», яке організовувало шоу вітчизняних артистів за кордоном.
У 2014-му році Роман Недзельський був призначений на пост генерального директора Національного палацу мистецтв «Україна».

Особисте життя

Роман Недзельський перебуває в шдюбі з Оксаною Білозір. У пари є син Ярослав. Його дружина є народною артисткою України та нардепом, в минулому вона обіймала посаду Міністра культури.

Скандали

У грудні 2016-го року Наталя Корольова мала виступити в «Палаці Україна». Планувалося, що з нею на одній сцені заспівають Тарзан, Павло Зібров та нардепша, а також дружина Романа Недзельського Оксана Білозір. Така новина обурила українське суспільство. Причиною послужила не тільки неоднозначна поведінка Наташі Корольової та її спільні фотографії з Володимиром Путіним, але також сепаратистські погляди. За виступи в окупованому Криму Служба Безпеки України заборонила співачці в'їзд на територію країни строком на 5 років. Можливе шоу Корольової на головному концертному майданчику викликало бурхливу критику на адресу Романа Недзельського.

Пізніше музичний продюсер і критик Олександр Ягольник також висловив своє невдоволення Недзельським, який запросив Наташу Корольову з концертом. Крім того, Ягольник зазначив, що «Палацу Україна» потрібен нормальний гендиректор, у якого буде чітка концепція розвитку концертного залу. Він також повідомив: Роман Недзельський вичавив українських виконавців до неможливого, виплачуючи їм сущі копійки. Виняток становили лише його наближені, що вбило в них бажання розвивати своє мистецтво. Крім того, Олександр Ягольник звинуватив Романа Недзельського в корупційних схемах, які практикували його попередники. Зокрема, він використовує схеми з невиплати авторських гонорарів. Прикриваючись хазяйновитістю, Роман Недзельський робив все, щоб посварити артистів і продюсерів.

За такі коментарі Роман подав до суду на Олександра Ягольника. Позов також був спрямований проти ЗМІ, що опублікували скандальне інтерв'ю. Через суд гендиректор «Палацу Україна» має намір захистити свою честь і гідність. Він вимагає моральну компенсацію в розмірі 187.920 грн.

Статок

Згідно з декларацією, за 2018-й рік Роман Недзельський заробив 891595 грн. Ще 1831640 грн йому приніс продаж рухомого майна. У звітному році Роман презентував своїй дружині подарунок на суму 3512500 грн.

Недзельський зберігає 59506 грн на банківському рахунку. У готівці він тримає 43000 USD.

Родині належать 5 земельних ділянок, житловий та дачний будинки, а також 3 квартири.

Роман володіє автомобілями «TOYOTA SEQUOIA» (2018 року), «TOYOTA SEQUOIA» (2008 року), «TOYOTA CAMRY 70», а також водними засобами «SPARK 3UP900 HO / IBR CR» і «BAVARIA 32 SPORT».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\1.07\Роман Недзельский.jpg


Дата народження
10 червня 1967
Країна
Україна
Соцмережі