Дата народження
28 листопада 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Роман Шрайк

Бізнесмен і популярний блогер. Створив блог-платформу site.ua, а також заснував сайт durdom.in.ua.

Біографія

З'явився на світ 28.11.1974 року в Харкові.

Закінчив Харківський університет ім. Каразіна на фізико-математичному факультеті.

У другій половині 90-х поїхав з Харкова. Два роки жив і працював у Санкт-Петербурзі, потім в Одесі. У 2002 році осів у Києві.

Кар'єра

У кінці 1990-х Роман Шрайк працював на посаді керівника однієї з дистриб'юторських мереж.

У 2000-х роках був співвласником київського ресторану, але такий спосіб заробітку не приносив задоволення.

З початку революції 2004-го зацікавився політичними подіями країни, став висловлювати свою думку про них на сторінках інтернет-видання «Українська правда».

Із 2011-го додалися пости в соціальній мережі Facebook.

2014 рік - рік заснування основного «дітища» Романа Шрайка, сайту «Дурдом.Ін.Юа». Він організував його разом зі своїми друзями, один з яких фінансує хостинг сайту, а інший - займається адмініструванням сервера.

У 2015 році заснував сайт Site.ua. На його просторах блогери і аналітики розміщують свої статті про поточні події країни. У 2016 році з'явився так званий «мінШрайк». Формат зустрічей «мінШрайк» - блогери з його сайту Site.ua зустрічалися з політиками, міністрами і дізнавалися про хід реформ і роботи. За результатами блогери пишуть про новини та враження. Часто блогери викладають різні точки зору, що допомагає читачам зібрати загальну картину зустрічі.

Досягнення

Аудиторія Facebook сторінки Романа Шрайка - понад 86 тисяч читачів.

На обох його сайтах розміщують свої аналітичні матеріали провідні блогери України.

Чутки і скандали

У липні 2016 роки бізнесмен і блогер Дмитро Дубілет повідомив про справжні причини націоналізації Приватбанку. Основою для такої заяви послужило листування співробітника Приватбанку Вікторії Страхової з Романом Шрайком. У ході обміну повідомленнями Вікторія визнає, що фінансових проблем у банку не було, і стабільності його роботи ніщо не загрожувало. А також говорить про те, що головною причиною його націоналізації була необхідність ослаблення Коломойського.

Статки і джерела доходів

У безлічі інтерв'ю Роман Шрайк говорить про те, що живе на заощадження з часів володіння рестораном. На сайті «Дурдому» розміщена реклама, яка теж приносить йому дохід.

Особисте життя і сім'я

Одружений. Разом з дружиною Таїсією виховують доньку Єву, 2000 р. н.

Мати Романа Шрайка родом з Росії, з Кубані. Зараз вже на пенсії. Все життя працювала в відділі кадрів Харківського електромеханізованого заводу. Батько, поляк за походженням, до сих пір працює електриком.

Фото і відео

Світлина від Романа Шрайка.

https://pl.com.ua/lyudi-hard-talk-bloger-roman-shrajk/Дата народження
28 листопада 1974
Країна
Україна
Соцмережі