Дата народження
20 травня 1976
Країна
Росія
Соцмережі

Роман Сімутін

Сімутін Роман Вікторович: депутат Київоблради, який виступив проти керівництва партії, за що ледь не позбувся депутатського мандата

Сімутін Роман Вікторович: маючи велику родину, два автомобілі та нещодавно побудований будинок, примудряється виживати на 65 тисяч в рік.

Біографія

Роман Вікторович Сімутін народився 20 травня 1976 року у місті Анапа (Краснодарський край, Росія).

Освіта

У 1995 році Віктор закінчив Київський радіомеханічний технікум. Отримав спеціальність технік-технолог. Через чотири роки він став дипломованим юристом, закінчивши Національну академію внутрішніх справ України.

У 2006 році Сімутін отримав ще один диплом у Київському торгово-економічному університеті (спеціальність - економіка підприємства).

Сім’я

Віктор одружений. Дружину депутата звуть Наталя (1978). Сімутін - батько трьох дітей: Михайла (2001), Дар'ї (2004) та Марії (2008).

Кар'єра

У період з 1997 по 2002 року Віктор працював слідчим з розслідування злочинів у сфері економіки у місті Бровари. Потім рік він був переведений до головного управління МВС у Київській області, де протягом року працював старшим слідчим.

У 2003 році Сімутін пішов з правоохоронних органів за станом здоров'я (2 група інвалідності) та став співробітником ВАТ ВНП "Укрзооветпромпостач". Працював на посадах провідного спеціаліста, завідувача сектором, заступника начальника відділу аудиту та аналітичної роботи.

Через шість років він очолив відділ департаменту правового забезпечення у НАК "Украгролізинг". З 2011 року Сімутін - самозайнята особа. Займається адвокатською діяльністю. У 2016 році працював директором Департаменту соціального захисту Київської обласної державної адміністрації.

Громадсько-політичною діяльністю Роман зайнявся у 2010 році. Тоді він став депутатом районної ради Броварів від партії "Фронт змін". З 2013 по 2015 рік Сімутін був керівником Броварського відділення партії "УДАР".

У 2015 році Роман вдало балотувався по 69-му округу в Київську обласну раду від партії "Солідарність". Сімутін входить в однойменну фракцію та є членом комісії з питань бюджету і фінансів.

У 2018 році депутат став головою Броварського осередку громадської організації "Стоп корупція". Також він керівник ГО "Нові Бровари".

Компромат

За повідомленнями засобів масової інформації, у травні 2013 року "в Броварах під час суботника у парку "Перемога" були затримані двоє активістів УДАРу". Через кілька днів Роман Сімутін, який тоді був адвокатом одного із затриманих, був примусово доставлений до міліцейського відділку на допит у якості свідка.

Сімутін повідомив правоохоронцям, що "не може виступати у даній справі як свідок, оскільки є законним захисником одного з підозрюваних у цій справі. У відділку він відмовився давати свідчення, посилаючись на ст. 63 Конституції України".

Потім його відпустили. Однак, коли Роман через деякий час повернувся до відділку, щоб ознайомитися з постановою суду про свій примусовий привід, то був повторно затриманий за нібито "злісну непокору міліції" під час ранкових подій.

Броварський міськрайонний суд визнав Сімутіна винним у скоєнні адміністративного правопорушення - "злісну непокору міліції" - та присудив штраф 255 гривень. Через кілька днів автомобіль Сімутіна спалили невідомі. Цей інцидент Роман пов'язав зі своєю громадською діяльністю.

Журналіст Андрій Качор відмічає, що як тільки Сімутін отримав мандат депутата облради, то "одразу пішов на змову з ексрегіоналом Сапожком, а відтак і його спонсорами з оточення одіозного Віктора Поліщука: найбільшого броварського забудовника і родича російського прем’єра Дмитра Медведєва".

Далі Качор повідомив, що результатом союзу Сімутіна  із Сапожком "став епічний дерибан 18 мільйонів, виділених на реконструкцію парку "Перемога". Саме Роман Вікторович тоді найбільш активно лобіював виділення цих грошей з міської та обласної казни, хоча всі розуміли, яка доля очікує народні мільйони".

Згідно з декларацією Сімутін і його сім'я з п'яти осіб примудряється вже не один рік жити на дохід у 65 тисяч гривень. При цьому у нього два автомобілі та відбудований нещодавно будинок. Однак секретами виживання на цю суму депутат не поспішає ділиться.

Коли журналіст поцікавився, на які кошти депутат купував паливо для машини, то Сімутін відповів: "Я повинен пояснювати? Як прожив - так і прожив. Так як маю досвід роботи в органах, то краще нічого не відповідати, ніж відповідей, а потім виправляти щось".

У 2017 році у партії "Солідарність" виступили з підтримкою ініціативи виборців Київщини по відкликанню двох депутатів облради: В'ячеслава Соболєва та Романа Сімутіна.

У заяві, яку опублікувала прес-служба партії, повідомлялося, що на зборах виборців, "обговорили діяльність двох депутатів обласної ради та визнали її незадовільною. Збори прийняли рішення ініціювати процедуру відкликання депутатів за народною ініціативою".

Сам депутат заявив, що "бажання БПП мене відкликати має тільки політичні причини. Якщо промоніторити мою діяльність, навряд можна знайти реальні підстави для такого кроку". Сімутін вважав, що в обласній організації "Солідарності" йде чистка тих, хто потрапив в органи місцевого управління за квотою партії "УДАР". Депутат став публічно виступати проти керівництва БПП.

"Я не влаштовую як депутат ні облраду, ні адміністрацію, які нишком простягають свої рішення, пов'язані з розпилом бюджетних коштів. Я намагаюся вникати, моніторю всі ці рішення, я не бажаний у фракції як представник УДАРу. Фракції, більшість якої, за фактом нічого по суті і не робить", - додав Сімутін.

Декларація

У лютому 2019 року Роман Сімутін опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат Київської обласної ради має у Броварах квартиру (51,9 кв.м.). У селі Перемога у його дружини є земельна ділянка (1610 кв.м.) та житловий будинок (274,3 кв.м.). Ще одна ділянка землі (1000 кв.м.), якою володіє Наталя Сімутіна, знаходиться у селі Рожівка.

Роман має у власності два автомобілі. KIA Sorento він придбав у 2015 році за 140 тисяч гривень. За Skoda Octavia у 2018 році Сімутін заплатив 83 тисячі.

Єдиним джерелом у 2018 році у київського депутата була пенсія - 64 тисячі. У банку Сімутін заощаджень не має. Немає у нього й готівкових коштів. Його дружина готівкою має 66 тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=fA_v4IdcvYo 

Дата народження
20 травня 1976
Країна
Росія
Соцмережі