Дата народження
30 липня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
873

Роман Сініцин

Волонтер, блогер. Один із засновників волонтерського об'єднання «Народний тил», пише в Facebook про події в Україні, де намагається викрити «перевертнів» у новій владі.

Біографія

З'явився на світ у Луцьку 30.07.1985 року. Здобув юридичну освіту в Податковій академії. Деякий час був аспірантом і писав дисертацію, однак не закінчив свою роботу.

Кар'єра

З 2014 по 2015 рік був одним із учасників громадської організації Георгія Туки «Народний тил».

Працює в сфері веб-дизайну на умовах фрілансу. Займається роботою туристичного сайту «Lowcost-UA.com».

Бере участь у русі футбольних фанатів клубу «Волинь».

Досягнення

За новинами та інформацією на сторінці Романа Синіцина в соціальній мережі Facebook стежить майже п'ятдесят одна тисяча користувачів.

Чутки і скандали

До 2014 року збирався емігрувати з України через нестабільну політичну та економічної обстановки. Після початку агресії в Криму і в Східних областях став допомагати як волонтер і вирішив залишитися в країні.

У вересні 2016 року брав участь у благодійному зборі коштів за допомогою системи таксі УКЛОН - можна було при замовленні додати коментар #wartaxi, і замовлення виконає один із волонтерів, а гроші підуть на придбання джипа.

Тільки за перший місяць волонтерства на банківську карту Романа Синіцина прийшло близько півмільйона гривень.

Довгий час вів блог у Живому Журналі під назвою «ГопТревел», де описував свої подорожі по Європі. Пізніше, після Майдану, почав публікувати там інформацію про працівників спецпідрозділу "Беркут". Виявив у мережі сайт із особистими даними, фотографіями і листуванням бійців цього відділення і опублікував, включаючи точні місця проживання. Після цього став отримувати погрози.

У листопаді 2018 року заявив, що знає, хто був замовником нападу на активістку Катерину Гадзюк, проте ні суму, ні імена замовників не оголосив. Згадав тільки, що це були люди народного депутата Ігоря Павловського.

Статок і джерело доходу

Від пропозицій роботи на державу відмовлявся, тому що оплата праці там менш ніж 10 тисяч гривень, що для Романа Синіцина, за його власними словами, занадто мало. З цієї заяви можна зробити висновок, що заробіток волонтера в сфері ІТ-маркетингу перевищує цю суму. В одному з інтерв'ю називав суму заробітку близько 2-3 тисяч доларів США.

Особисте життя і сім'я

Одружений. Дружину звуть Наталя. Пара виховує доньку (2016 г. р). Проживає сім'я у власній квартирі в місті Ірпінь.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "роман синицын"

https://www.youtube.com/watch?v=YkWLkuyElmI


Дата народження
30 липня 1985
Країна
Україна
Соцмережі