Дата народження
05 серпня 1973
Країна
Україна
Соц.мережі
66
Роман Цимбалюк

Український журналіст, блогер, власний кореспондент агентства УНІАН в Росії. На початок 2017 є єдиним українським кореспондентом, акредитованим в Росії.

Біографія

Цимбалюк Роман Володимирович з'явився на світ  1973 року в місті Кривий Ріг. Для виконання службових обов'язків разом із сім'єю переїхав до Москви (Російська Федерація).

Кар'єра

Працює особливим кореспондентом Українського Незалежного Інформаційного Агентства Новин у Російській Федерації.

Досягнення

Цимбалюк - журналіст, у якого є акредитація в Росії. Як запрошений журналіст задавав питання президенту Росії на підсумкових прес-конференціях. Самі по собі питання були гострими, можна навіть стверджувати - провокаційними.

Як висловлюється сам Роман, йому дуже подобається його робота. Її він практично називає своїм захопленням. Для неї потрібна велика активність: ведення свого каналу, обізнаність у світових подіях. Крім того, якщо людина хоче стати авторитетним журналістом у сфері політичного життя і вміти відстоювати свої погляди, їй просто необхідно знати передісторію.

Серед громадськості журналіст став відомий через виступи на політичних ток-шоу. Через російські телеканали журналіст відстоює проукраїнську позицію.

За твердженнями колег-журналістів, вільність висловлювань Цимбалюка проти Росії грунтується на одному: він переконаний, що тут з ним нічого поганого не зроблять, а тому можна говорити все, що завгодно. Тим самим журналіст мимоволі підтверджує міф про свободу слова в Росії.

Чутки і скандали

У Росії Роман здобув популярність після 2014 року, коли поставив кілька незручних запитань Володимиру Путіну. Питання стосувалися російських військових, які розмістилися на території Донбасу.

У 2017 році журналіста затримала московська поліція. Приводом став запис інтерв'ю з аспірантом історичного факультету МГУ Захаром Сарапуловим. Захар 18 березня, в день анексії Криму, повісив у вікні свого гуртожитку прапор України. Також поліція затримала оператора каналу «1+1» Микиту Бородіна. Утім, затриманих вже через 3 години відпустили.

29 серпня 2018 року на брифінгу відбулася словесна перепалка між Романом Цимбалюком та МЗС Росії Марією Захарової. Діалог, що почався як спроба Захарової сказати ущипливе на адресу Цимбалюка, став незручним для самої Захарової, що змусило її понервувати.

Статки і джерело доходу

Основним джерелом доходу Романа Цимбалюка можна вважати його роботу кореспондентом.

Особисте життя і сім'я

У відкритому доступі дані про особисте життя Романа відсутні (можливо, з міркувань особистої безпеки).

Фото і відео

18301153_1545975325435733_443271454784471340_n

https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=-P0mNNEhy5EДата народження
05 серпня 1973
Країна
Україна
Соц.мережі