Дата народження
29 грудня 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Ростислав Іщенко

Український і російський політолог, дипломат, оглядач МІА «Росія сьогодні».

Дата народження:
29.12.1965 р.
Рідне місто:
Київ

Ростислав Іщенко — російський пропагандист з українським походженням.
Він народився, ріс і розвивався в Києві. Після школи Ростік вступив до престижного університету ім. Т. Г. Шевченка. Там хлопець навчався на історичному факультеті.

У 1992-му році Ростислав Іщенко почав свою кар'єру в структурі Міністерства закордонних справ України. Через рік Ростислав проходив дипломатичне стажування в університеті Лідса (Велика Британія), а пізніше в посольствах України в країнах Бенілюксу.

У 1994-му році Ростислав отримав роботу в Адміністрації президента України. Там майбутній рупор російської ідеології займав пост консультанта з питань зовнішньої політики.

У 1998-му році Ростислав Іщенко перейшов на аналогічну посаду в благодійний фонд «Співдружність».

У 2006-му році Ростислав став радником віце-прем'єр-міністра Дмитра Табачника. Коли той зісковзнув на позицію народного депутата, Ростислав продовжив співпрацю як помічник-консультант.

У 2010-му році Іщенко знову поліз на верхи, отримавши посаду радника міністра освіти та науки, молоді та спорту.

Паралельно Ростислав Іщенко співпрацював з низкою дослідницько-аналітичних компаній, брав участь у політичних форумах та інших заходах.

У березні 2014-го року, після втечі Віктора Януковича, Іщенко перебрався в Росію. Там він прийняв громадянство РФ. У тому ж році він почав працювати журналістом у низці суспільно-політичних видань. Пізніше Ростислав Іщенко заснував свою телепередачу «Київський тупик». У ній він висвітлює проблеми України у вигідному для Росії світлі.

Особисте життя

Ростислав Іщенко перебуває у шлюбі. У пари є син.

Сім'я живе в Москві.

Скандали

Після переїзду в Росію Ростислав Іщенко став частим гостем місцевих пропагандистських ток-шоу. Зокрема, колишній дипломатичний діяч заявляє, що не існує самостійної української держави. Історик заперечує існування української мови. Він констатує: історії самостійної України немає, вона завжди була частиною Росії. Ростислав Іщенко також підтримує ідею поглинання України Росією і отруєння людей, причетних до видачі Україні Томосу.

У 2019-му році Ростислав Іщенко заявив, що жителям Донбасу потрібно було йти на Київ, а не просити допомоги у Росії. У цьому один із факторів провалу «Російської весни». На думку Іщенка, цей проект ще має шанси на життя в Україні.

Статок

Ростислав Іщенко не публікує інформацію про свої доходи.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\03 март\1.03\Ростислав Ищенко.jpg


Дата народження
29 грудня 1965
Країна
Україна
Соцмережі