Дата народження
22 червня 1972
Країна
Україна
Соцмережі
908

Ростислав Карандєєв

Український публічний діяч. Державний секретар Міністерства культури України. Одружений.

Біографія

Ростислав Володимирович Карандєєв народився 22 червня 1972 року в місті Київ. Має дві вищі освіти: фізика і юриста.

Кар'єра

У 21 рік Ростислав Карандєєв почав працювати в Інституті електрозварювання ім. Є. А. Патона НАН України. Протягом двох років він обіймав посаду інженера міжнародного центру електронно-променевих технологій.

З 1995 року Ростислав Карандєєв почав працювати у виконавчих органах влади в столиці. Очолював прес-службу, займав посаду заступника голови з гуманітарних питань в райдержадміністраціях, був начальником управління.

Досягнення

Тричі, починаючи з 1994 року, Ростислав Карандєєв обирався до Київської міської ради.

У 2007 році захистив кандидатську дисертацію з економіки.

У 2007 рік став радником міністра у справах сім'ї, молоді та спорту. Через рік став його заступником.

З 2010 по 2014 роки був головою Ради Фонду гуманітарних програм міста Києва.

У 2014 році перейшов на роботу в міністерство культури. Спочатку був радником, потім заступником міністра, а в 2016 році за підсумками конкурсу призначений державним секретарем міністерства культури України.

Чутки і скандали

У серпні 2018 року за підписом Ростислава Карандєєва був звільнений виконуючий обов'язки ректора Національної музичної академії України Максим Тимошенко. Це і призначення ректором Анатолія Бровія викликало шквал обурення у студентів і викладачів вузу. Під стінами міністерства культури пройшов мітинг з вимогою повернути Тимошенка.

Звільнення держсекретар пояснив тим, що Тимошенко був неефективним керівником.

Статки та джерела доходів

Державний секретар задекларував дві квартири в столиці України. Одна належить самому чиновнику, друга - його доньці.

Автопарк Ростислава Карандєєва представлений трьома автомобілями. Jeep Grand Cherokee і Chevrolet Aveo належать йому, а Honda CRV - його дружині. Також вона значиться власницею причепа.

У 2017 році державний секретар заробив у міністерстві культури 680 тисяч гривень. Річний дохід його дружини - 75 тисяч гривень.

Відповідно до декларації у чиновника немає банківського рахунку. Готівковими коштами він задекларував 10 тисяч євро, у дружини - 5 тисяч доларів

Особисте життя і сім'я

Дружину державного секретаря міністерства культури звуть Алла Мартиненко. Працює начальником відділу в ТОВ "ЕМОУШЕН. БІЗНЕС ЕНД ТРЕВЕЛ ". У подружжя є троє дітей: два сини і дочка.

Фото і відео

Дата народження
22 червня 1972
Країна
Україна
Соцмережі