Дата народження
19 липня 1972
Країна
Україна
Соцмережі
100

Руслан Квінта

Музичний продюсер, співак, композитор

Дата народження: 19.07.1972 р.

Рідне місто: Коростень (Житомирська область)

Справжнє ім'я продюсера Ахріменко Руслан Валерійович. Він народився в бідній родині. У 1976-му році Руслан з батьками переїхали в Казахстан. Як пізніше згадував продюсер, він ріс у злиднях, серед мух і кіз. З ранніх років Руслан був схильний до самостійності та підприємливості. У віці 5-ти років він сам записався в дитсадок. У 1982-му році родина повернулася в Україну. Тоді Руслан почав займатися в музичній школі. Там він освоїв гру на бас-гітарі. У старших класах Руслан Квінта створив свій ансамбль. З ним він грав на весіллях, заробляючи гроші.

Після школи хлопець переїхав до Білорусі. У 1989-му році Руслан Квінта вступив до Мозирського музучилища. Один із тамтешніх педагогів запропонував йому освоїти гру на фаготі.

У 1990-му році Руслан перевівся на другий курс Мінського музучилища ім. М. І. Глінки. Незабаром Руслан Квінта продемонстрував свою гру на фаготі на музичних конкурсах. У багатьох з них він став переможцем.

Після армійської служби Квінта перевівся в КМУ ім. Р. Глієра та продовжив там навчання по класу фагот. Протягом трьох років він працює в різних оркестрах.

З 1995 по 2000 рік Руслан Квінта навчався в Київській консерваторії по класу фагот. Здобуваючи вищу освіту, Квінта підробляв співаком і композитором на студії «Піонер». У той період він співпрацював з такими артистами, як Gallina, Євгенія Власова, Костя Гнатенко, Лія Громова, Аліна Гросу, Артур Кульпович, Ліна Скачко, Ольга Юнакова та інші.

Після написаного хіта «Ветер надежды» для Євгенії Власової компанія «Mamamusic» починає співпрацювати з Русланом Квінтою. З 2000-го року він створює пісні для артистів цього лейбла. Його перу належить хіт Ірини Білик «Любовь - яд». Руслан Квінта створює музику для всього тодішнього репертуару Аліни Гросу та Асії Ахат. Незабаром він став основним композитором Софії Ротару. Для цієї співачки він написав близько 20-ти пісень, в тому числі хіти «Одна калина», «Небо - это я» і «Белая зима». У той же період Руслан Квінта створює хіт «Я буду руки твои целовать», який виконав російський співак Микола Басков.

У 2004-му році композитор відкрив власну студію «Kvinta».

З 2005-го по 2007-ий рр. Руслан Квінта співпрацює з компанією «Стиль Рекордс». У цей період він створює пісні для Міки Ньютон і саундтреки до фільмів. Разом з DJ Леонідом Руденко він створює композицію «Destination», яка згодом увійшла в європейський топ-10 за версією журналу «Billboard».

У 2010-му році Наталя Могилевська пропонує Руслану співпрацю з її продюсерським центром «TALANT Group». Через рік спільно з Наталею Могилевською він презентує свій проект «INDI». Руслан Квінта виступає композитором і фронтменом групи. «INDI» став єдиним у світі колективом, що використовують фагот в поп-музиці.

У 2013-му році Руслан стає продюсером на проекті «Голос. Діти »(2 сезон).

Особисте життя

У 1994-му році Руслан одружився, 26-го серпня 1997 року на світ з'явилася дочка Єлизавета. У 2007-му році пара розлучилася.

Зараз продюсер живе з колишньою учасницею групи «Nikita» Анастасією Кумейко.

Скандали

У 2012-му році в інтерв'ю газеті «Бульвар» композитор зізнався, що в кінці 90-их рр. вліз в борги і почав спиватися. Із запоїв його витягнув якийсь Льоша Янукович. Він запропонував Руслану спробувати стати зіркою. Композитор кинув консерваторію, продав фагот, і витратив отримані 500 USD на запис своєї першої пісні. З неї почалася біла смуга життя.

Статок

Руслан Квінта вважається одним з найдорожчих українських композиторів. Одна пісня цього автора обійдеться в 1000-5000 USD.

Дата народження
19 липня 1972
Країна
Україна
Соцмережі