Дата народження
03 травня 1993
Країна
Україна
Соцмережі
81

Руслан Малиновський

Руслан Маліновський - український футболіст, півзахисник збірної України та бельгійського «Генка». Кращий молодий футболіст України 2014 року в категорії U-21. Вихованець житомирського “Полісся” та донецького “Шахтаря”. Одружений.

Біографія

Руслан Малиновський - знаменитий український футболіст. Народився в 1993 році в Житомирі. У дитячі та юнацькі роки грав за команди «Полісся» і «Шахтар».

Кар'єра

Професійну кар'єру Руслан Малиновський починає в 2011 році. Грав за  фарм-клуб «Шахтар-3». У 2012 році починає грати на правах оренди за «Севастополь». У період з 2013 по 2014 роки Руслан Малиновський грає за луганський клуб «Зоря».

Прорив в кар'єрі українського футболіста відбувається в 2016 році, коли він починає грати за команду «Генк» з Бельгії. На наступний рік Руслан Малиновський підписує вигідний контракт з іноземним клубом строком на 4 роки.

Футболіст також грає за збірну України. З 2013 року регулярно бере участь в матчах юнацької збірної. У 2015 році Руслан Малиновський дебютує в складі національної збірної країни.

Досягнення

Руслан Малиновський - один із найбільш перспективних футболістів України. У 25 років став півзахисником збірної України і увійшов до постійного складу одного з кращих європейських клубів - «Генка». У 2014 році був визнаний кращим молодим українським футболістом віком до 21 року.

Чутки і скандали

Руслана Малиновського з юних років атакували старші колеги. Молодий футболіст тренувався і виступав із набагато старшими футболістами, частина з яких не приховувала роздратування від успіхів юнака. У перші роки гри в Україні Малиновський відчував тиск з боку дорослих колег і деяких уболівальників, які вважали його «вискочкою».

Скандал навколо Малиновського виник в 2017 році, коли він розкритикував своїх тренерів і колег по збірній Україні за поразку від Мальти. Молодий футболіст заявив, що «неприпустимо програвати Мальті» і зазначив, що керівництво збірної і футболісти ведуть себе не відповідально і не професійно.

Статки і джерела доходів

Руслан Малиновський - один із найбільш високооплачуваних гравців сучасної України. Його зарплата в бельгійському «Генку» становить понад мільйон доларів на рік. По закінченню контракта футболіст наблизиться до статусу мультимільйонера.

Особисте життя і сім'я

Молодий футболіст вже обзавівся дружиною. Дружиною Руслана Малиновського стала Роксана Данильченко. Дітей молоде подружжя в цей момент не має.

Фото і відео


Дата народження
03 травня 1993
Країна
Україна
Соцмережі