Дата народження
23 липня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Один з кращих техно ді-джеїв України. За його плечима вже було випущено кілька CD на українському лейблі «Virus Production», участь у фестивалях «КаZантип», «Globa Gathering UA», «Kyiv Techno Fest», «Play Techno», «Perfect Rave», «Sound Tropolis RU» , «Water Dance», «TechnoSfera», отримання нагороди «Кращий Техно Ді-джей України за версією TopDj».

Рідне місто: Одеса

Руслан Мейс – один із кращих техно-діджеїв України, який прославився далеко за її межами. Артист також творить під псевдонімом DJ Mays.

Про його творчий шлях, сім'ю та дитинство нічого не відомо. Руслан Мейс не любить публічності, тому не помічений в скандалах. Свою увагу він поки концентрує виключно на музиці. Разом із тим, критики відзначають його вагомий внесок у розвиток техно-жанру і його популяризацію.

З дитинства Руслан Мейс захоплювався музикою. Свою ді-джейську кар'єру він почав у 1998-му році. Досить скоро Руслан став невід'ємною частиною одеського андеграунду. У той період Мейс творив у жанрі хаос і брейк-біт. Варто відзначити, що Руслан Мейс брав активну участь в просуванні і популяризації клубної музики. DJ реалізовував кілька медійних проектів. Зокрема, він вів такі радіо-проекти як «Терапія», «Pulse» і «Територія».

Широку популярність Руслану принесла участь в престижному фестивалі «KaZантип-2001». За словами Мейса, саме ця подія справила величезний вплив на його творчий прогрес. Після участі на «KaZантип» популярність одеського ді-джея значно зросла. З того часу артист став активно гастролювати.

У 2002-му році сети і треки Руслана Мейса полюбилися також жителям Польщі та Росії.

У 2007-му році Руслан почав виступати під ще одним псевдонімом Crash Liner. Працюючи під цим творчим іменем, артист представляє більш важку електронну музику для нічних клубів.

DJ також щільно співпрацює з українською радіохвилею «Kiss FM».

Спільно з декількома музичними продюсерами Руслан Мейс записав низку альбомів. Випусковим лейблом стала компанія «VIRUS Music».

Варто відзначити, що Руслан Мейс має безліч творчих нагород. Свою першу премію він отримав у 2004-му році. За версією «Beck's» він став «Кращим ді-джеєм Одеси». У наступному році Руслана визнали найкращим техно-ді-джеєм України.

Руслан Мейс продовжує активно гастролювати і збирати широку аудиторію в різних містах України та зарубіжжя.

Артист охоче ділиться секретом свого успіху. За словами Руслана, багатьом ді-джеям не вистачає підготовленості. Цей момент важливо враховувати, щоб отримати визнання публіки. Не менш важливу роль відіграє позитивний настрій. На думку зірки нічних клубів, на сцену необхідно виходити, залишаючи всі проблеми за лаштунками. Публіка тонко відчуває емоції артиста. Який посил він дасть – таку віддачу отримає.

Особисте життя

Руслан Мейс тримає в таємниці своє особисте життя.

Скандали

Журналісти поки не дісталися до шафи Руслана, тому скелети ще не виявлені.

Статок

Інформація про доходи Руслана Мейса не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
23 липня 1981
Країна
Україна
Соцмережі