Дата народження
14 жовтня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Руслан Петруня

Біографія

Руслан Петруня - український спортсмен. Виступає в стронгмені - силовому виді спорту. Народився в Києві в 1989 році. З підліткового віку захоплювався «залізом». Займався армреслінгом, пауерліфтингом, а будучи дорослим чоловіком перейшов в стронгмен. Руслан Петруня має вищу освіту. Вивчав фізику в Національному університеті імені Шевченка. До приходу в спорт працював в Інституті фізики Національної академії наук України.

Кар'єра

Руслан Петруня починає пробувати свої сили в стронгмені на початку цього десятиліття. Протягом останніх п'яти років він регулярно входить в десятку найсильніших людей України і часто стає призером Богатирських ігор, Кубків зі стронгмену та інших престижних турнірів серед силачів.

Руслан Петруня рідкісний приклад успішного поєднання спортивної та професійної кар'єр. Богатир «ламає» стереотип про «качків», як про недалеких людей. Атлет - відмінний фахівець в IT. Поєднує виступу в стронгменів з роботою в одній з найбільших компаній мобільного зв'язку в Києві. Визнається одним з кращих системних адміністраторів в Києві і Україні.

Досягнення

Руслан Петруня - один з найсильніших людей України. Багаторазовий переможець, призер і учасник «Богатирських ігор», чемпіонатів і Кубків країни. Лауреат багатьох міжнародних турнірів зі стронгмену.

Чутки і скандали

Руслан Петруня критикується багатьма колегами і фанатами стронгмену за те, що не віддає всі свої сили спорту. Атлет працює ненормований робочий день в офісі і поза його межами. Існує думка, що якби не кар'єра Петруні в цифровому бізнесі, то він давно б став не тільки чемпіоном України, але досяг би успіху на європейських і світових змаганнях. Експерти стверджують, що відсутність гучних титулів у стронгменів результат його недостатньої концентрації на спорті.

Статки і джерела доходів

За роки спортивної кар'єри Руслан Петруня заробив трохи більше 10 тисяч доларів в якості призових. Його робота на одну з найбільших технологічних компаній країни приносить йому не менше 400 тисяч гривень доходу в рік.

Особисте життя і сім'я

Руслан Петруня - неодружений. Не має часу на особисте життя, так як поєднує напружену роботу в офісі з численними тренуваннями.

Фото і відео

Дата народження
14 жовтня 1984
Країна
Україна
Соцмережі