Дата народження
17 листопада 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Руслана Писанка

Телерадіоведуча, актриса

Дата народження: 17.11.1965 р.

Рідне місто: Київ

Писанка - традиційне великоднє яйце і псевдонім погодної артистки. Її справжнє прізвище відрізняється лише однією буквою - Руслана Ігорівна Писанко. Саме такий напис присутній в паспорті української телезірки.

Руслана Писанка народилася у творчій родині. Її батько був видатним кінооператором. Після школи Руслана вступила на режисерський факультет в КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого.

Руслана Писанка пробувала себе в якості кіноактриси, брала участь в різних телепроектах. Але не це принесло їй славу. Зірковий час Руслани був немов грім серед ясного неба. Дощ популярності обрушився на неї в рубриці погоди на телеканалі «Інтер». Завдяки Руслані Писанці люди люблять один одного в будь-яку погоду.

У 2003-му році вона зникла з українського телебачення. Причиною став конфлікт з деякими членами команди «Інтер».

Незабаром Руслана Писанка знову з'явилася на екранах, але російсього телебачення. Вона стала ведучою шоу «Країна порад», яке виходило на російському каналі «НТВ». Там українська Писанка працювала близько року, і знову повернулася на Батьківщину.

У 2006-му році вона вразила публіку своїми ефектними виступами в програмі «Танці з зірками».

Через рік вона увійшла в акторський склад Російського незалежного театру.

У 2008-му році Руслана Писанка повернулася на телеканал «Інтер». Там разом з Володимиром Зеленським вона вела програму «Службовий романс».

У 2009-му році популярна ведуча випустила апетитну книгу «Кулінарні спокуси від Київської Русі». Цій роботі вона присвятила два роки. Реалізувавшись як письменниця, Руслана захопилася дизайном інтер'єрів.

Артистка активно бере участь в різноманітних телевізійних проектах, знімається в українських, російських, польських, а також голландських фільмах і серіалах, дублює мультфільми.

Зараз вона веде програму «Погода від Руслани Писанки» на хвилі «Ретро FM Україна».

Особисте життя

Артистка була двічі заміжня. Її другим чоловіком став підприємець Ігор Ісаков. Він вирішив пошукати зірок в соцмережах і знайшов особисту сторінку Руслани Писанки. Тоді Ігор написав їй, але зірка відповіла лайкою, хоча пізніше вони розговорились, і Руслана навіть залишила чоловікові свій номер телефону. Так зав'язався роман. У 2012-му році закохані одружилися. Зараз артистка мріє про дітей.

Скандали

За словами Руслани Писанки, її відхід з «Погоди» на «Інтері» був невипадковим. У команді каналу у ведучої завівся улесливий недруг-конкурент. Завдяки його наполегливості, Руслані довелося піти з телеканалу.

Статок

Інформації про прибутки немає у відкритих джерелах.

Дата народження
17 листопада 1965
Країна
Україна
Соцмережі