Дата народження
21 травня 1987
Країна
Україна
Соцмережі
1005

Санта Дімопулос

Співачка

Дата народження: 21.05.1987 р.

Рідне місто: Київ

Санта Дімопулос має грецькі, сирійські та українське корені. Її повне ім'я Хрисанті.

З ранніх років вона проявляла інтерес до творчості та спорту. У дитинстві Санта почала професійно займатися танцями. Згодом вона отримала титул майстра спорту.

У 2006-му році Санта Дімопулос була визнана однією з найкрасивіших жінок світу. Вона представила Україну на конкурсі краси «Міс Всесвіт» і посіла третє місце.

У 2010-му році Санта почала зніматися в рекламі.

У 2011-му році дівчина стала чемпіонкою світу на змаганні з бодібілдингу та фітнесу. Змагання проходили в Таїланді. Примітно, що в цьому ж році Санта закінчила навчання на юридичному факультеті. Наскільки їй знадобився цей диплом - історія поки що замовчує.

Через 3 роки Санта Дімопулос разом зі своєю приятелькою заснувала бутик. Він отримав назву «Gold Vintagе».

Паралельно з цими подіями Санта будувала свою музичну кар'єру. Її вона почала як вокалістка українського гурту «Сьоме небо». Але через деякий час співачка покинула колектив за своєю ініціативою.

У 2009-му році вона подалася на українську «Фабрику зірок».

Через 2 роки Санта Дімопулос увійшла до складу тріо «ВІА Гра». Але восени 2012-го року Санта пішла з гурту, щоб почати сольну кар'єру.

У 2016-му році Санта Дімопулос стала однією з вокалісток нового російського гурту «Queens». До її складу увійшли ще дві колишні солістки з тріо «ВІА Гра». В кінці року «Queens» презентували дебютну пісню «Зачем». У 2017-му році всі три співачки покинули проект.

Санта Дімопулос також озвучує фільми для російського дубляжу.

Співачка бере участь в різних телешоу.

Особисте життя

29-го жовтня 2008-го року Санта Дімопулос народила сина. Хлопчика назвали Даніелем. Його батьком є ​​український шоумен Андрій Джеджула. Пара жила в цивільному шлюбі.

18-го вересня 2012-го року співачка вийшла заміж. Її обранцем став підприємець Володимир Самсоненко. Весілля пройшло в італійському замку Орсіні-Одескалькі.

Через рік подружжя розлучилося. Пізніше співачка розповіла, що це весілля було фейковим.

Восени 2015 го року Санта одружилася з Ігорем Кучеренком, співвласником мережі спортклубів.

Скандали

У 2013-му році Ганна Сєдокова написала на своїй сторінці в Twitter, що її подруга Санта Дімопулос відбиває у неї чоловіка. Як з'ясувалося, Санта прибула в Лос-Анджелес, де зустрілася з друзями. У їх числі опинився Максим Чернявський. Чому він не взяв з собою дружину Аню - питання відкрите, але на знімках, опублікованих Сантою, не видніється нічого інтимного. Санта і її чоловік вважають, що драма Сєдокової - ще один спосіб привернути до себе увагу. Після цього скандалу колишні подруги більше не спілкуються. Через сварки Санта відмовилася від участі в шоу «Хочу в ВІА Гру», в якому вже була заявлена ​​Ганна Сєдокова.

Статок

У 2013-му році виступ Санти Дімопулос коштувало близько 10 тис. USD.

Дата народження
21 травня 1987
Країна
Україна
Соцмережі