Дата народження
26 лютого 1971
Країна
Росія
Соцмережі

Український режисер кліпів і мюзиклів. Був режисером Київського театру російської драми ім. Лесі Українки. Зараз Семен перебуває у другому шлюбі з Яною Помазан.

Дата народження:
26.02.1971 р.
Рідне місто:
Череповець (Росія)

Семен Горов - цікавий псевдонім режисера. Його справжнє ім'я - Сергій Сергійович Єгоров.

Він народився в сім'ї інженера і художника. Про його дитинство і юнацтво пресі практично нічого не відомо. ЗМІ мають у своєму розпорядженні лише мізерні дані про життя видатного режисера.

Згідно з офіційною біографією, уродженець Росії здобував вищу освіту в Україні. Семен Горов закінчив Київський театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого (КНУТКТ).

Протягом деякого часу він працював на режисерській посаді в Київському Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки. Він також співпрацював з телеканалами. Семен Горов зрежисував кілька Новорічних шоу для каналу «УТ-1». Пізніше він щільно працював з телеканалом «Інтер». Саме завдяки цьому каналу Семен Горов потрапив у кінематограф. Діяльність у цьому напрямі настільки його захопила, що Семен залишив театр на другому плані.

У 2001-му році відбулася прем'єра першої роботи Семена Горова. Нею став мюзикл «Вечори на хуторі біля Диканьки». Головні ролі в ньому виконали Ані Лорак і Олег Скрипка. Роль чорта дісталася Філіпу Кіркорову, а Солохи - Лоліті Мілявській. Успіх мюзиклу поклав початок нової новорічної традиції. Відтоді щороку 31-го грудня канал «Інтер» радував публіку прем'єрою нової музичної казки. З них Семен Горов зрежисував ще кілька стрічок:
• «Попелюшка»;
• «Божевільний день або Одруження Фігаро»;
• «Сорочинський ярмарок».

Потім він став працювати з розважальними фільмами інших жанрів, але саме мюзикли допомогли Семену Горову вдало зарекомендувати себе в кіношному співтоваристві.

З усіх його робіт варто виділити веселу картину «Пригоди Вєрки Сердючки», яка вийшла на екрани у 2006-му році.

У 2015-му році Семен Горов зняв багатосерійний фільм «Останній москаль». Події відбуваються в Карпатських горах, де живуть норовливі гуцули - нащадки повстанців, що борються з російським гнітом. Зовсім випадково в їхніх краях заблукав виходець-москаль. На його біду він закохується в гуцулку Ксенію. Головні ролі в цій картині виконали Ігор Скрипко та Галина Безрук.

Свою бурхливу кіношну діяльність Семен Горов успішно поєднує з кліпмейкерством. Він створив понад 50 музичних відео для зірок українського і російського шоу-бізнесу. Серед них:
• «ВІА Гра»;
• Філіп Кіркоров;
• "Не ангели";
• Наташа Корольова;
• «Табула Раса».

Семен Горов також продюсував групу «SMS». Він написав для колективу кілька вдалих треків.

Пізніше він виступив як режисер-постановник шоу «Зірка + зірка» (канал «1 + 1»).

Особисте життя

Його першою дружиною була актриса і телеведуча Сніжана Єгорова. У цьому шлюбі народилися дві дочки - Анастасія та Олександра.

Другою обраницею режисера стала Яна Помазан. Раніше вона була танцівницею і моделлю, тепер є PR-менеджером мережі ресторанів «Козирна карта».

У 2010-му році у подружжя народився син Іван. Яна і Семен перебувають у шлюбі до цього дня.

Статок

Про доходи Семена Горова не повідомляється в ЗМІ.

Дата народження
26 лютого 1971
Країна
Росія
Соцмережі