Дата народження
06 червня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Семен Семенченко

Український громадський, військовий і політичний діяч. Здобув популярність як командир добровольчого батальйону «Донбас». Одружений, має трьох дітей

Біографія

Семен Семенченко (справжнє ім'я Костянтин Гришин) - уродженець Криму. Народився 6 червня 1974 року в Севастополі.
Навчався у вищому військово-морському училищі, однак не зміг продовжити службу на флоті й вступив у Севастопольський технічний університет.
У кінці 90-х - на початку 2000-х працював редактором газети «Севастопольський вісник». Також проходить навчання в Інституті кінематографії в Москві, де вивчає режисуру, однак не отримує диплом. Пізніше Семен Семенченко починає підприємницьку діяльність і стає директором «Центру громадських соціально-економічних ініціатив». Також за словами Семенченко, працював дилером однієї з супутникових компаній.

Кар'єра

Громадськість дізналася про Семена Семенченко за часів «Євромайдану» і «Революції гідності». У той час він активно бере участь в протестних акціях, а з початком зіткнення в Донецькій і Луганській областях все частіше з'являється в заголовках ЗМІ.
ЗМІ було встановлено, що до подій 2014 року Семенченко разом з дружиною володів підприємством «Нове супутникове телебачення». Оборот його компанії становив 1,5 мільйона доларів. Бізнес вівся в Донецькій області, проте пізніше був закритий, а подружжя переїхало до столиці.
Прославився за допомогою соціальних мереж і телебачення. Довгий час приховував свою особистість і зняв свою балаклаву лише у вересні 2014 року
У квітні 2014 року формує батальйон «Донбас». Восени 2014 року Семен Семенченко стає народним депутатом України від партії «Самопоміч».

Досягнення

Семен Семенченко є кавалером ордена Богдана Хмельницького. Також нагороджений іменною табельною зброєю від МВС. Отримав іменну медаль «За заслуги перед Попаснянським районом».
Є засновником «Благодійного фонду Семена Семенченка». Займається реабілітацією учасників АТО.

Чутки й скандали

Довгий час Семен Семенченко приховував своє ім'я та прізвище. Пізніше він пояснив це прагненням забезпечити безпеку своєї сім'ї.
Семенченко також постійно розповідав різні версії власної біографії, що також викликало обурення громадськості.
Семена Семенченка часто звинувачували в поширенні брехні або навмисній дезінформації.
Бійці створеного ним батальйону «Донбас» заявили, що Семенченко регулярно займається самопіаром, не розбирається у військовій справі та винен у великих втратах створеного ним батальйону.
Колишні товариші по службі звинувачували його в популізмі й в переслідуванні комерційних цілей при здійсненні військових і громадських проектів.
У серпні 2014 року з'явилася інформація, що Семен Семенченко отримав підроблене посвідчення офіцера запасу. Пізніше політик заявив, що був позбавлений звання незаконно і пообіцяв відновити справедливість у суді.

Статки та джерела доходів

Семен Семенченко заявляє, що живе на одну зарплату і не має власності. Депутат задекларував понад 200 тисяч гривень, отриманих в якості зарплати, покриття витрат і забезпечення діяльності члена парламенту.
Нерухомості або авто у Семенченка також немає. Депутат живе в наданому державою готельному номері.
Семенченко задекларував валюту - 23 тисячі доларів. Також він має готівкові заощадження - 20 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Семен Семенченко перебуває у шлюбі з Наталією Московець. Подружжя має трьох дітей.

Дата народження
06 червня 1974
Країна
Україна
Соцмережі