Дата народження
30 січня 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Аверченко

Аверченко Сергій Миколайович: чернігівський бізнесмен і депутат, якого прибрали з політики

Аверченко Сергій Миколайович - колишній член партії "УДАР", депутат Чернігівської міськради та Верховної Ради 7-го скликання. У 2014-му прийняв пропозицію Турчинова очолити Держуправління справами, а вже через місяць був знятий з посади.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація

Біографія

Сергій Аверченко народився 30 січня 1965 року в селі Клюси на Чернігівщині.

Сім'я

Одружений, виховує чотирьох дітей.

Освіта

Навчався в Київському суворовському військовому училищі. Потім вступив Курганне вище військове авіаційне училище. Пізніше закінчив Німецьку школу бізнесу, а також Чернігівський технологічний університет, в якому вивчав державну службу.

Кар'єра

Протягом декількох років (з 1986 до 1993 року) Сергій Аверченко служив в армії. Був звільнений в запас у званні підполковника. Після цього зайнявся бізнесом.

У 1994 році заснував комерційне підприємство ТОВ "НЕП". У 2000 році викупив валяльно-повстяну фабрику, на базі якої створив виробничо-торговий комплекс "Аврора", директором якого залишається донині.

У 2004 році зареєстрував ГО "Ліга роботодавців Чернігова", через кілька років - "Асоціацію роботодавців Чернігівської області", а потім - "Обласне об'єднання організацій роботодавців Чернігівщини". Очолює всі ці організації на громадських засадах.

Під час виборів 2010 року Сергій Аверченко був обраний депутатом Чернігівської міськради від партії "УДАР". Крім того, він очолює організацію цієї політсили в Чернігівській області.

У 2012 році пройшов до парламенту за списком партії "УДАР", ставши нардепом Верховної Ради 7-го скликання.

У березні 2014-го був призначений в.о. Президента главою Державного управління справами, а вже через місяць тим же Турчиновим звільнений.

Компромат

За даними деяких видань, колишній нардеп Сергій Аверченко відомий своїми сепаратистськими поглядами і відданістю ідеям Януковича

З посади голови Державного управління справами був звільнений в.о. Президента України Олександром Турчиновим у 2014 році.

До цього чиновник працював в Чернігівській міськраді, а потім став народним депутатом Верховної Ради 7-го скликання від партії "УДАР".

Керівником відомства Аверченко був недовго. У березні 2014 року нардеп і за сумісництвом бізнесмен прийняв пропозицію очолити Державне управління справами (заради якого навіть відмовився від депутатського мандата), а вже у квітні того ж року був звільнений.

На новій посаді відзначився тим, що через своє відомство закуповував дорогі делікатеси для чиновників.

У 2017 році невідомі підпалили автомобіль "ударівця", про що повідомили чернігівські ЗМІ.

Декларація

Єдина декларація, яку вдалося знайти, відображає доходи Сергія Миколайовича Аверченко за 2012 рік. Тоді він заробив 21 500 гривень. Його дружина принесла в сім'ю в два рази більше - 53 700 гривень.

У власності депутата знаходилися дві земельні ділянки, три приватні будинки, велика квартира площею більше 200 кв.м, а також вісім об'єктів іншої нерухомості. 

На членів сім'ї був записаний ще один будинок з ділянкою і квартира. В автопарку чиновника було два автомобілі (ЗАЗ 968 1990 р.в., ЗАЗ 110206 2005 р.в.) і причіп ПМЗ 81011.

Дата народження
30 січня 1965
Країна
Україна
Соцмережі