Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Бабчук

Біографія

Сергій Бабчук - український спортсмен. Займається бодібілдінгом. З юних років займається спортом. В юні роки захоплюється бодібілдінгом і вирішує присвятити йому своє професійне життя.

Кар'єра

Перший успіх Сергій Бабчук заслуговує в 2010 році. Бодібілдер виграє чемпіонат України і отримує право представляти країну на Чемпіонаті світу, за підсумками якого зайняв третє місце. У тому ж році спортсмен виходить у фінал престижного турніру - Містер Всесвіт за версією Nac.

У 2012 році Сергій Бабчук стає чемпіоном України у ваговій категорії понад 100 кілограмів. У тому ж році виграє срібну медаль на Чемпіонаті Європи. Також в цей же період українець виграє Кубок світу з бодібілдингу серед спортсменів вагою понад 100 кілограмів.

Сергій Бабчук зазначає поруч успіхів в 2015 - 2016 роках. У цей період культурист стає абсолютним чемпіоном України, чемпіоном Європи і фіналістом світової першості з бодібілдингу. Крім того, культурист виграє престижні турніри WBPF, турніру Франко Коломбо і Luigi cons classic.

Досягнення

Сергій Бабчук - один з найуспішніший українських бодібілдерів. Чемпіон України, Європи та світу. Володар Кубків країн і світу. Переможець численних міжнародних змагань і турнірів.

Чутки і скандали

Сергій Бабчук критикується за зловживання хімічними препаратами для зростання м'язової маси і підтримки фізичних показників. Користувачі Мережі звинувачують чемпіона в пропаганді нездорової картини краси тіла і неприродності.

Статки і джерела доходів

За роки кар'єри в бодібілдингу Сергій Бабчук заробив трохи більше 70 тисяч доларів призових. Також займається тренерською і інструкторської роботою, яка приносить йому не менше 400 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Сергій Бабчук перебуває у шлюбі. Постійно живе і працює в Києві.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі