Дата народження
29 лютого 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Бебешко

Радянський і український гандболіст. Олімпійський чемпіон 1992 року. Заслужений майстер спорту СРСР. Гандбольний тренер.

Біографія

Сергій Бебешко - український гандболіст і тренер. Народився в 1968 році в Херсонській області. З дитячих років займався спортом, а в юнацькі роки прийняв рішення присвятити життя гандболу. Сергій Бебешко також має вищу освіту. Спортсмен закінчив столичний ДІФКУ.

Кар'єра

Сергій Бебешко починає професійну кар'єру в 1985 році, приєднавшись до клубу «СКА» з Києва. У 1992 році гандболіст переїжджає до Іспанії, де грає за команду «Квенка». У наступному році Бебешко приєднується до команди «Сьюдад-Реаль», в складі якої грає до 2000 року. У період з 2001 по 2002 роки гандболіст представляє команду «Мелло».

З 2004 по 2006 роки Сергій Бебешко живе і працює у Франції, представляючи клуб «Сан Сір Турон».

У 2007 році український гандболіст припиняє кар'єру гравця і концентрується на тренерській діяльності. Сергій Бебешко є наставником команди «Лабаро» і «Форкуса» (Іспанія).

У період із 2009 по 2013 рік  український спортсмен живе і працює в Білорусі, де працює в клубі «Динамо». На посаді тренера команди Сергій Бебешко приводить команду до чемпіонства країни, багаторазових виграшів у Кубку Білорусі і виводить підопічних в Лігу чемпіонів.

У 2013 - 2015 роках Бебешко тренує запорізький гандбольний клуб «Мотор», який стає чемпіоном країни.

З 2015 року і до тепер тренує білоруську команду «БГК ім. А. П. Мєшкова».

Досягнення

Сергій Бебешко - чемпіон Олімпіади 1992 року. Виграє змагання з гандболу в збірній команді країн, що раніше входили до складу СРСР. Є чемпіоном України і чемпіоном світу з гандболу серед молоді. Як головний тренер привів свої команди до звань чемпіонів двох країн - України та Білорусі. У 2018 році стає головним тренером збірної України з гандболу.

Чутки і скандали

Сергій Бебешко має репутацію «важкої людини». Ходять чутки, що він часто тисне на своїх підлеглих, буває різким і грубим. Відповідно до джерел, багато гравців його клубів і представники адміністрацій бояться наставника.

Крім того, Бебешко часто критикує роботу своїх колег по гандболу, а також постійно обурюється станом цього виду спорту в рідній країні. Тренер не соромиться виразів і дає різкі характеристики гравцям і спортивним чиновникам.

Статки і джерела доходів

Сергій Бебешко - один із найбільш високооплачуваних гандбольних тренерів в Східній Європі. Його річна зарплата в різних клубах оцінювалася в понад 100 тисяч доларів. Спортсмен також зумів стати доларовим мільйонером за час своєї кар'єри в Іспанії і Франції.

Особисте життя і сім'я

Сергій Бебешко перебуває у шлюбі. Має кількох дітей. Імена своїх найближчих родичів спортсмен не розкриває.

Фото і відео

Дата народження
29 лютого 1968
Країна
Україна
Соцмережі