Дата народження
11 квітня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
123

Сергій Березенко

Політик, народний депутат 8 скликання. Одружений, троє дітей.

Біографія

Сергій Іванович Березенко народився 11 квітня 1984 року в Вінниці. Вищу освіту здобув у Києво-Могилянській академії. За фахом - економіст.

Кар'єра

Першим місцем роботи у Сергія Березенка була посада аналітика фондового ринку у фірмі «Тект-Брок», ще будучи студентом.

З 2005 року молодіжна організація, яку очолював Сергій Березенко стала співпрацювати з «Блоком Леоніда Черновецького». Через рік від цієї політичної сили він обирається до Київської міської ради. У 2006 році Березенко спочатку став радником міського голови Києва з питань молоді та спорту, а потім очолив Головне управління у справах сім'ї, дітей та молоді Київської міської державної адміністрації.

У 2008 році Березенко знову пройшов до міської ради столиці з «Блоком Леоніда Черновецького». У 2014 році молодий політик курирував підготовку президентської кампанії Петра Порошенка в столиці.

Досягнення

Протягом року (з 10 червня 2014 по 27 серпня 2015 року) Сергій Березенко керував Державним управлінням справами.

Сергій Березенко став народним депутатом, перемігши на довиборах 25 липня 2015 року. На вибори йшов від партії «Солідарність». В українському парламенті входить до Комітету з питань охорони здоров'я.

У Сергія Березенка є власний благодійний фонд, який називається «Спільна справа». Крім того, політик є членом ще в одній благодійної організації - «Збереження національної архітектурної спадщини».

Чутки і скандали

Зліт і політичну кар'єру Сергія Березенка пов'язують із протекцією його дядька - політика Анатолія Матвієнка.

Скандальними виявилися підсумки довиборів до парламенту на ділянці, на якій переміг Сергій Березенко. 205-й виборчий округ у Чернігові став ареною протистояння Березенка і Геннадія Корбана.

Статки і джерела доходів

Згідно з поданою Сергієм Березенком декларацією, він володіє квартирою (120,8 кв. м.) в Києві, 4 марками дорогих наручних годинників і автомобілем Mercedes-Benz 2016 року випуску. Народний депутат володіє 100% корпоративних прав ТОВ «ЮК» ЕКСЕЛЬСІОР».

Сергій Березенко має відразу кілька джерел доходів. Так, за 2017 рік він отримав 241 тисячу гривень заробітної плати в парламенті і 252 тисячі гривень в якості компенсації витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень. Від майна, яке політик здає в оренду, він отримав 676 тисяч гривень. Від двоюрідного брата Павла Матвієнка Березенко отримав в подарунок у негрошовій формі майже півмільйона гривень.

На банківських рахунках нардепа 300 тисяч гривень і 49 тисяч доларів. «Готівкою» у політика 450 тисяч гривень і 15 тисяч доларів. У його дружині «готівкою» 800 тисяч гривень. За минулий рік вона заробила понад 8 мільйонів гривень.

Уляна Березенко, дружина політика в 2017 році отримала 425 тисяч доларів зарплати в ТОВ «ЮК» ЕКСЕЛЬСІОР», майже 300 тисяч в ТОВ «Кампаса». Підприємницька діяльність їй принесла майже 5 мільйонів гривень. На рахунку у дружини політика 5 мільйонів гривень і 37 тисяч доларів. Готівковими коштами у дружини Березенка 800 тисяч гривень, 25,5 тисячі євро і 26 тисяч доларів. Уляна Березенко є кінцевим бенефіціаром ТОВ «ЮК» ЕКСЕЛЬСІОР».

Особисте життя і сім'я

Сергій Березенко одружений, має трьох синів (Олександр, Іван і Лука). Дружину звуть Уляна.

Фото та відео
Дата народження
11 квітня 1984
Країна
Україна
Соцмережі