Дата народження
07 жовтня 1964
Країна
Україна
261

Сергій Бичков

Бичков Сергій Миколайович: мер-адвентист, якого Зеленський відчитав за відсутність доріг у місті

Бичков Сергій Миколайович – очільник міста Очаків на Миколаївщині, колишній матрос та керівник різних підприємств. У 2019 році під час офіційного візиту Володимир Зеленський публічно розкритикував мера за стан доріг в місті, це потрапило на відео.

Біографія

Сергій Бичков народився 7 жовтня 1964 року у місті Баштанка Миколаївської області. Проживає в Очакові з 1977 року.

Освіта

Закінчивши школу, Сергій вступив до Одеського морехідного училища Міністерства морського флоту СРСР. Там здобув спеціальність судового техніка в 1984 році.

Вже через багато років здобув освіту в Миколаївському національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова (магістр за спеціальністю «Управління проєктами»).

Має військове звання капітан-лейтенант запасу.

Сім'я

Дружина – Бичкова Валерія Вікторівна.

Кар'єра

Починав працювати мотористом Чорноморського пароплавства, потім став матросом та помічником механіка на теплоході. 

Згодом Сергій Бичков самостійно опанував нову професію – ливарник взуття. Працював на Очаківському комбінаті побутового обслуговування.

Також працював начальником транспортної дільниці та експедитором виробничо-торговельного кооперативу «Колос».

У 1991 році Сергій Миколайович став керівником малого підприємства «Вектор». Через чотири роки став начальником комерційного відділу агрофірми «Зоря». Також тривалий час очолював ТОВ «Альянс». 

Призначений на посаду секретаря міської ради в 2010 році. Був депутатом Очаківської міськради п'ятого та шостого скликань.

У 2015 році спершу деякий час виконував обов'язки міського голови Очакова, а потім в тому ж році був обраний мером.

Сергій Бичков – член Церкви адвентистів сьомого дня.

Компромат

Мер Очакова став відомий тим, що Президент Володимир Зеленський висловив йому претензії щодо відсутності доріг в Очакові. 

Так, президент Зеленський приїхав до міста Очаків, щоб проінспектувати повернуті Росією кораблі. Але виявив, що в місті абсолютно немає нормальних доріг, за це Зеленський розкритикував мера міста. 

Декларація

За даними декларації, поданої в 2019 році, Бичков Сергій Миколайович має частку в квартирі на 11.9 м2 в Очакові, а також декларує житловий будинок площею 193 м2, який належить третій особі і теж знаходиться в Очакові.

Пан Сергій вніс зміни до декларації, зазначивши, що користується автівкою Фольцваген Туарег 2011 року випуску, який належить фірмі ABSOLUT KERAMIKA.

За рік Сергій Миколайович заробив 220 тисяч 117 гривень. Його дружина отримала 35 тисяч 292 гривні. Окрім цього, мер має 142 тисячі доларів заощаджень (готівкою).

Відео

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=79ErdGoj7B8&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=iA3l5U9H8Oo&feature=emb_logo

Дата народження
07 жовтня 1964
Країна
Україна