Країна
Україна
Соцмережі
1011

Сергій Биков

Політичний експерт. Глава Інституту публічної політики та консалтингу Інполіт.

Біографія

День народження святкує 22 січня.

Здобув вищу освіту в Національному педагогічному університеті імені Драгоманова. Другу освіту політолога отримав дистанційно у «Вищій школі економіки» в Москві (Російська Федерація).

Вивчав федералізм і децентралізацію в університеті Лейдена (Нідерланди).

Кар'єра та досягнення

Починаючи з 2010 року, співпрацює з політиками та народними депутатами як консультант.

З 2011 по 2015 роки працював в організації «Українська політика».

Очолює Інститут публічної політики та консалтингу з 2015 року.

Чутки і скандали

У 2013 році в статті інтернет-видання «ФОКУС» була згадка про професійного лобіста Сергія Бикова. За його власними словами, його заробіток як посередника між представниками бізнесу та народними депутатами становить близько ста тисяч доларів США на рік. Однак ні прикладу своєї роботи, ні надійних контактів респондент представити не зміг.

Варто відзначити, що як піар-агент Сергій Биков чесно відпрацьовує гроші замовників. 

Так, у 2016 році, як видно, отримавши замовлення від Опозиційного блоку, експерт всюди висловлював свої сумніви в легітимності чинної влади, називав «Євромайдан» переворотом і агітував за виправдувальний вирок для колишнього глави парламентської фракції «Партії Регіонів» -  Олександра Єфремова. 

У 2018 році, імовірно, отримавши оплату від кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко, Сергій Биков не тільки працює над розробкою її програмних документів, а й бере активну участь у медійному полі як її гарячий прихильник: тут і статті з «об'єктивним» аналізом виступів, і фото з молодим активом партії, і критика кожного кроку чинної влади. 

Така ретельність у виконанні замовлень, звичайно, підносить піарздібностяі Сергія Бикова, проте однозначно дискредитує його як незалежного політичного експерта.

Статки і джерело доходу

Активна участь не тільки самого Сергія Бикова, але й учасників його «Інституту» в телевізійних ефірах показує високу затребуваність такого роду «експертів» на політичному ринку країни. Саме ця діяльність і приносить йому основний дохід.

Особисте життя і сім'я

У 2015 році уклав шлюб з Анне Биковою, політичним експертом і тренером. Виховують сина.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі