рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Країна
Україна
Соц.мережі
721

Сергій Білашко

Київський політолог. Директор Агентства соціальних комунікацій. У шлюбі з Наталією Білашко.

Біографія

З'явився на світ у місті Путивль Сумської області 1973 року. Закінчив середню школу №1 у рідному місті.

Вищу освіту здобув у 1996 році в Києво-Могилянській академії за напрямом «Політологія».

Кар'єра

З 2010 по 2013 роки працював завідувачем сектору в Національному інституті стратегічних досліджень.

У 2014 році співпрацював з Університетом Гарвард (Harvard University), Сполучені Штати Америки.

Називає себе директором «Агентства доступних подорожей» і «Агентства соціальних комунікацій».

Досягнення

За новинами на персональній сторінці Сергія Білашка стежать близько двох тисяч читачів.

Чутки і скандали

У ЗМІ Сергія Білашка гордо називають директором «Агентства соціальних комунікацій», однак, як видно,  такої організації просто не існує. У списку юридичних осіб зареєстровано дев'ять компаній, у назві яких використовуються слова «соціальних комунікацій», однак жодна з них не є «агентством» і в жодній не зареєстрований директор Сергій Білашко.

Крім того, в ЗМІ, схоже, немає єдиної думки щодо назви цієї примарної компанії. У різних виданнях вона згадується то як «Агенство», то як «Агенція», а то й має скорочену версію назви - «АСК». 

До слова, компанія «Агентство соціальних комунікацій АСК» і справді існує. Ось тільки зареєстрована вона в Москві і займається піаром на замовлення. І Сергія Білашка там теж не знають.

У 2008 році в поважному виданні «Ліга.нет» згадували про соціологічне дослідження, проведене «АСК». Дослідження стосувалося майбутніх виборів у Києві. Однак ця інформація була розміщена на правах реклами, тобто перевірку на справжність не проходила, і сама «Ліга.нет» до тексту заяви відношення не має.

Туристична компанія «Агентство доступних подорожей», в якій нібито працює подружжя Білашко, не має не тільки жодного відгуку, але й ніяких даних про реєстрацію юридичної особи. Все, що є у цій компанії - це сайт і директор із заступником.

Статки і джерело доходу

Із огляду на відсутність офіційних джерел доходу, про заробітки Сергія Білашка можна судити тільки за непрямими ознаками. 

Велика кількість фотозвітів про подорожі до Грузії, Вірменії, Португалії, Туреччини та інших країн говорить про достатній рівень доходу сім'ї. Однак єдиною діяльністю, що відслідковується, є виступи Сергія Білашка в ЗМІ. 

Варто зауважити, що темою виступів є критика чинної влади і просування проросійських ідей, а майданчиками для виступів служать телеканал «112», який, за чутками, належить куму В. Путіна Віктору Медведчуку, та інтернет-видання «Політнавігатор», відоме підтримкою так званих «ДНР/ЛНР» і антиукраїнськими настроями.

Особисте життя і сім'я

У 2015 році уклав шлюб із Наталею Павленко, заступником директора туристичної фірми «Агенство доступних подорожей». Дітей немає.

Фото і відео

 

Результат пошуку зображень за запитом "Сергей Белашко"

https://www.youtube.com/watch?v=uo6-8JUVAFk


Країна
Україна
Соц.мережі