Дата народження
13 березня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Демченко

Демченко Сергій Олексійович: експомічник міністра юстиції, адвокат і "слуга народу" дев'ятого скликання

Демченко Сергій Олексійович більше десяти років займається адвокатською діяльністю. Він був помічником міністра юстиції, депутатом Дніпровського міськради. У 2019 році Демченко обраний в український парламент від партії "Слуга народу"

Біографія

Демченко Сергій Олексійович народився 13 березня 1976 року в місті Дніпропетровську (нині Дніпро).

Освіта

Сергій Олексійович Демченко після закінчення середньої школи №66 в Дніпропетровську вступив до місцевого університету імені Олеся Гончара. У 1998 році він отримав диплом юриста.

Сім'я

Сергій Олексійович Демченко одружений, є двоє дітей (син і дочка).

Кар'єра

Після закінчення ВНЗ він працював юридичним консультантом на підприємстві, потім керував юридичним відділом банку.

У 2003 році Демченко отримав свідоцтво і право займатися адвокатською діяльністю. Потім він відкрив власну юридичну компанію "Позитив". З 2008 року активно займається правозахисною діяльністю.

Протягом року (з 2013 по 2014), Сергій Олексійович Демченко обіймав посаду помічника міністра юстиції з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини. 

За час роботи в Мін'юсті він ввів практику притягнення суддів до відповідальності за порушення, встановлені рішеннями ЄСПЛ.

У п'ятому і шостому скликанні Верховної Ради Сергій Демченко працював помічником народного депутата від Партії регіонів Григорія Олексійовича Ілляшова.

Крім адвокатської практики, Сергій Олексійович Демченко має досвід роботи в органах місцевого самоврядування. 

У 2010 році він був обраний депутатом Дніпропетровської міської ради по багатомандатному виборчому округу від політичної партії "Україна Майбутнього". 

Входив до складу постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та партнерських відносин.

У 2015 році пробував стати депутатом Київської міськради, однак не вийшло.  Демченко балотувався по сто первому мажоритарному округу (Солом'янський район столиці) від партії "УКРОП". 

У 2012 і 2014 роках Сергій Олексійович Демченко балотувався за списками партії "Україна Майбутнього" до Верховної Ради. Але обидва рази ця політична сила не набирала прохідного балу до парламенту.

У 2019 році в третій раз взяв участь в парламентських виборах. На цей раз Демченко йшов по двадцять дев'ятому мажоритарному округу (Амур-Нижньодніпровський район міста Дніпро, Петриківський та Дніпровський райони), як представник партії "Слуга народу".

За нього віддали свої голоси 54,70% виборців. Найближчий опонент - Олександр Валерійович Юрчак від партії "Опозиційна платформа - "За життя" набрав трохи більше дев'яти відсотків голосів.

Сергій Олексійович Демченко є членом Всеукраїнських громадських організацій "Спілка адвокатів України" і "Асоціація адвокатів України".

Згідно з сервісом для аналізу підприємств "Youcontrol" дніпровський політик є засновником і (або) керівником семи юридичних осіб.

Компромат

Сергій Олексійович Демченко був адвокатом "судді Майдану" Оксани Царевич, яка незаконно переслідувала протестуючих під час Революції Гідності. 

Як зазначає громадський рух "Чесно" Демченко під час перебування депутатом міської ради Дніпропетровська, прогуляв половину засідань.

Декларація

Новообраний народний обранець поки не подавав електронну декларацію про свої доходи.

Посилання

Офіційна сторінка у Фейсбук

Особиста сторінка у Фейсбук

Офіційний сайт кандидата в народні депутати

Канал на Youtube

Телеграм-канал

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=oGlC6M8ij4U 

Дата народження
13 березня 1976
Країна
Україна
Соцмережі