Дата народження
30 жовтня 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Дерев'янченко

Сергій Дерев’янченко - український професійний боксер, чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату світу 2007 року, учасник Олімпійських ігор 2008, участник Світової серії боксу (WBS). Відомий під прізвиськом Технік. Одружений.

Біографія

Сергій Дерев'янченко - знаменитий український боксер у середній вазі. Народився в 1985 році в Феодосії. Батько майбутнього чемпіона був боксером-любителем, який прищепив синові любов до цього виду спорту. В 11 років Сергій Дерев'янченко вступив у дитячу секцію боксу, а вже в 2000 році став чемпіоном України серед дітей.

Кар'єра

Уперше стає відомим у колах любителів боксу в 2011 році, коли займає перше місце на чемпіонаті Європи серед кадетів. Свій успіх Сергій Дерев'янченко повторює на наступний рік, однак стати кращим втретє поспіль йому не вдається і на чемпіонаті Європи 2003 року, він отримує лише бронзу.

У 2005 році український боєць успішно бере участь у Кубках світу серед боксерів у середній вазі. У 2007 році Сергій Дерев'янченко стає третім на Чемпіонаті світу. Бере участь в Олімпійських іграх 2008 року, проте змагання для нього закінчуються невдало.

У 2009 році виграє Президентський кубок AIBA і в наступному році переходить в напівпрофесійний бокс. Грає в боксерських лігах і відзначається рядом ефектних перемог.

У 2014 році Сергій Дерев'янченко починає кар'єру в професійному боксі. Здобув ряд ефектних перемог у вищій лізі, перемігши таких бійців, як Хеймон, Камп і Соліман. Зараз прагне отримати пояс чемпіона за версією боксерської асоціації IBF.

Досягнення

Сергій Дерев'янченко - один із найбільш успішних сучасних боксерів України. Багаторазовий чемпіон країни, чемпіон Європи серед кадетів, володар бронзи Першості світу.

Чутки і скандали

Сергій Дерев'янченко критикується за відмову пояснити свою громадянську позицію. Боксер не висловлюється про своє ставлення до подій, що відбуваються на Батьківщині, поки проживає за кордоном. Крім того, боксер не відмовлявся від візитів до Москви, де проходять вигідні для нього бої. Користувачі Мережі вважають, що боєць боїться висловити свою позицію, щоб не втратити майбутні контракти і прихильність російських любителів боксу.

Великий скандал виник влітку цього року, коли на одному з найавторитетніших боксерських сайтів переплутали походження Дерев'янченко. Так, у графі «місце народження» була вказана Росія, що викликало шквал обурення на Батьківщині боксера. Менеджеру боксера довелося вимагати відредагувати профіль, щоб уникнути плутанини і можливих негативних наслідків.

Статки і джерела доходів

Сергій Дерев'янченко - доларовий мільйонер. Кошти були отримані в якості преміальних за численні перемоги в міжнародних турнірах. Дохід від останніх боїв українця оцінюється в 250 - 400 тисяч доларів. Також у боксера є спонсорські та рекламні контракти, які також приносять йому значні суми.

Особисте життя і сім'я

Одружений з Іриною Дерев'янченко. Подружжя виховує сина. Сергій Дерев'янченко постійно проживає в США, де активно будує кар'єру, і рідко буває на Батьківщині.

Фото і відео


Дата народження
30 жовтня 1985
Країна
Україна
Соцмережі