Дата народження
20 липня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Димитрієв

Димитрієв Сергій Гаврилович: мер Болграда, якому інкримінували чотири справи

Димитрієв Сергій Гаврилович – міський голова Болграда на Одещині, який неодноразово потрапляв у скандали, пов'язані з розтратою майна та хуліганськими діями.

Біографія

Сергій Димитрієв народився 20 липня 1978 року в місті Болград Болградського району Одеської області. 

Освіта

Має вищу освіту, де саме навчався – відомостей немає.

Сім'я

Сергій Димитрієв перебуває у шлюбі. Дружина Христина займається підприємницькою діяльністю. Разом із нею Сергій виховує двох дітей: доньку Евеліну й сина Гавриїла.

Кар'єра

Детальна інформація про кар’єрний шлях Сергія Димитрієва не представлена у відкритих джерелах. Відомо, що він тривалий час займався підприємницькою діяльністю.

У 2015 році обраний міським головою Болграда на Одещині.

Є членом політичної партії «Опозиційний блок».

Компромат

У 2018 році Сергію Димитрієву оголосили про підозру в службовій підробці, розтраті майна та хуліганських діях з використанням фізичної сили.

За даними слідства, в 2017-2018 роках міський голова в змові з директором деякого підприємства (джерела не вказують, якого саме) сфальсифікував офіційні документи і розтратив понад 500 тисяч гривень під час закупівлі вантажного автомобіля з гідропідйомником.

Крім того, згодом Димитрієв, за даними правоохоронців, побив ногами протестувальника, який ліг під колеса автокрана, намагаючись перешкодити демонтажу МАФу. Чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму, забої голови і нирки.

У січні 2019 року суд відсторонив Димитрієва з посади і заарештував його майно.

Проте, за даними ЗМІ, вже у квітні Димитрієв знову вийшов на роботу.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, Димитрієв Сергій Гаврилович має житловий будинок на 131,6 м2 у Болграді, автівку Nissan Vaneta 1996 року випуску, легковий причіп і вантажівку MAN 8150 2005 року випуску. Ще однією автівкою мер користується (але власником є третя особа) – Volkswagen Passat B6 2008 року випуску.

Дружина мера також має рухоме й нерухоме майно. На неї записано торгівельно-промисловий комплекс площею 756,7 м2, кафе на 249,2 м2 та дві земельні ділянки загальною площею 859 м2. Пересувається вона на Toyota Land Cruiser Prado 2013 року випуску.

Дохід Димитрієва за 2018 рік склав 143 тисячі 63 гривні. Дружина заробила набагато більше – 1 мільйон 399 тисяч 385 гривень.

Заощаджень, згідно з декларацією, родина не має.

Посилання

Сергій Димитрієв має особисту сторінку в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=cx_5u0nOTM8

Дата народження
20 липня 1978
Країна
Україна
Соцмережі