Дата народження
27 жовтня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Доценко

Біографія

Сергій Доценко - український боксер. Виступав в середній вазі. Народився в 1979 році в Сімферополі. З дитячих років займається спортом. У підліткові роки вибирає бокс в якості майбутньої кар'єри.

Кар'єра

Сергій Доценко провів не тривалу, але яскраву кар'єру. В кінці 90-х стає чемпіоном України у своїй категорії і отримує право виступати на Олімпійських іграх.

Олімпіада 2000 року в австралійському Сіднеї стає піком для спортсмена. Сергій Доценко проводить серію успішних боїв і програє лише один - фінальний. Поступається росіянину Олегу Саитову і стає володарем срібла змагань.

Сергій Доценко відразу ж після Олімпіади починає недовгу професійну кар'єру. Бере участь в трьох поєдинках, які виграє. Однак, у зв'язку зі обставинами, Сергій Доценко вирішує закінчити спортивну кар'єру.

Пішовши з боксу, активно будує кар'єру чиновника. У 2000-х роках очолює Комітет з фізичної культури і спорту в рідному Криму. Займається політикою.

На даний момент обіймає посаду заступника голови Федерації боксу півострова.

Досягнення

Сергій Доценко - чемпіон України, а також срібний призер Олімпіади. Є кавалером ордена «За заслуги».

Чутки і скандали

Сергій Доценко нагадує про себе в 2014 році. Український чемпіон і призер Олімпіади публічно схвалює анексію Криму. Боксер змінює українське громадянство на російське. У 2018 році стає членом громадського руху «Команда Путіна». Сергій Доценко публічно агітує за російського Президента, що викликало хвилю обурення у його колег і друзів, як в Україні, так і в Росії.

Колишній чемпіон звинувачується в зраді інтересів Батьківщини і заохоченні діяльності агресора на українській території.

Статки і джерела доходів

За недовгий час боксерської кар'єри Сергій Доценко отримав трохи більше 100 тисяч доларів призових, а також об'єкти нерухомості.

Особисте життя і сім'я

Сергій Доценко перебуває у шлюбі. Виховує доньку.

Фото і відео

Дата народження
27 жовтня 1979
Країна
Україна
Соцмережі