Дата народження
17 жовтня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Гладир

Біографія

Сергій Гладир - український спортсмен. Є професійним баскетболістом. Народився у 1988 році в Миколаєві. З дитинства захоплюється баскетболом. Проходить підготовку на базі ДЮСП.

Кар'єра

Професійно грати в баскетбол Сергій Гладир починає в 2006 році. Спортсмен представляє клуб «Миколаїв». Грає в українській Суперлізі до 2009 року.

У 2009 році спортсмену «посміхається доля». Сергій Гладир успішно проходить огляд НБА і як раніше мріяв, переїжджає в США, розчаровуючи своїх фанатів в Україні.

Сергій Гладир планував грати за клуб «Атланта Хокс». Однак, професійний рівень українця не влаштовує функціонерів НБА і вони відмовляються від його послуг на майданчику.

Зазнавши невдачі в США, миколаївець переїжджає в Європу і підписує контракт з французьким клубом «Нантер».

У 2014 році Сергій Гладир стає легіонером іншого французького клубу - «Нансі». У 2017 році українець грає за «Монако» і виграє чемпіонат Франції.

Досягнення

Сергій Гладир - найуспішніший український баскетболіст за кордоном. Володар Кубка Франції. Переможець Кубка Французької Ліги.

Чутки і скандали

Об'єктом для критики Сергій Гладир став в 2017 році, коли провину за свій провал в НБА «звалив» на свого агента. Баскетболіст заявив, що його представник несерйозно ставився до його кар'єрі в США, через що він так і залишився в Європі. Однак, фанати і експерти баскетболу заявили, що Гладир - лукавить. На їхню думку, його рівень не «дотягує» для найсильнішої баскетбольної ліги світу, а його агент не має до провалу ніякого відношення.

Сергій Гладир звинувачується в неспортивній поведінці. Сам спортсмен не заперечує, що любить випити і нічого поганого в цьому не бачить. Баскетболіст заявляє, що його улюблений напій - це пиво.

Статки і джерела доходів

Сергій Гладир - доларовий мільйонер. За роки гри в європейських лігах спортсмен заробив не менше 5 мільйонів доларів.

Особисте життя і сім'я

Баскетболіст перебуває у шлюбі з олімпійською чемпіонкою - фехтувальницею Оленою Хромовою. Сергій Гладир має доньку Єву.

Фото і відео

Дата народження
17 жовтня 1988
Країна
Україна
Соцмережі