Дата народження
19 червня 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Кутюр'є

Дата народження: 19.06.1972 р.

Сергій Єрмаков - єдиний в світі незрячий дизайнер одягу. Він є всього одним кутюр'є в Україні і найдорожчим модельєром країни.

Сергій Єрмаков не любить розповідати про своє життя, тому пресі відомі лише деякі факти з його біографії. Модельєр не повідомляє про місце свого народження, а також про свою освіту.

Відомо, що майбутній кутюр'є народився в Україні. З дитинства він цікавився фешн-індустрією. Любов до моделювання одягу в ньому пробудила мама. Оскільки в радянські часи було вкрай важко придбати гарний одяг, мама Сергія сама шила його. Хлопчику було цікаво спостерігати за цим процесом.

Свою першу сукню Сергій Єрмаков придумав, коли навчався в 7-му класі. Вона була створена на новорічний вечір для його мами. Наряд шився з білого атласу і зеленого оксамиту.

Як згадує Сергій Єрмаков, він завжди ходив в школу з журналами мод, тому навколо нього завжди вилося безліч дівчат. Розмовляти про сукні та черевики йому було набагато цікавіше, ніж хуліганити з іншими хлопчиками.

Юний Сергій також захоплювався образотворчим мистецтвом. В 11 років у хлопчика діагностували цукровий діабет. При цій патології значно порушується обмін речовин в організмі. На цьому тлі змінюється його хімічний склад. Від таких змін сильно страждають очі. Дуже скоро у Сергія почав стрімко падати зір.

У 17 років Сергій Єрмаков перебрався до Києва. У столиці він вступив до швейного училища. У цей період він жив на квартирі, яку знімав.

У 1996-му році сукні, створені Сергієм Єрмаковим, почали користуватися попитом серед зірок шоу-бізнесу та політиків. Перші покази колекцій кутюр'є увінчалися великим успіхом. Роботи Сергія Єрмакова високо оцінили такі фешн-дизайнери, як Жан Поль Готьє, В'ячеслав Зайцев і Пако Рабан.

До 2000-го року зір Сергія практично зник. Він повністю осліп на одне око. На другому оці було зроблено 8 операцій. Медикам з України та Росії вдалося частково відновити уражену сітківку. Після хірургічних втручань гострота зору становила 5%. Від такого зору по суті немає практичної допомоги. Сергій Єрмаков слабо розрізняє кольори, світло і тінь.

Втрата зору порушила плани кутюр'є. Якраз перед критичним періодом його прийняли в паризьку школу моди. Але від навчання в ній довелося відмовитися через різке зникнення зору. Однак це не завадило Сергію продовжити свою модну діяльність.

У 2003-му році Сергій Єрмаков став володарем премії «Людина року».

У 2004-му році на конкурсі «Київський подіум» він представив круїзну колекцію, яка складалася з шикарних купальників, денних і вечірніх суконь. На цій події кутюр'є отримав Гран Прі. Іноземні учасники, в тому числі члени журі, серед яких був Пако Рабан, залишилися приголомшені, коли дізналися, що творець розкішного одягу нічого не бачить.

Всі вбрання від Сергія Єрмакова створюються з дорогих натуральних тканин. Деякі сукні прикрашені дорогоцінним камінням. Всі речі шиються вручну. Над цим працюють закрійниці. Вони відзначають, що Сергій без зору часто бачить те, чого не бачать вони. Кутюр'є малює образ в голові та надиктовує його своїм помічникам.

Зараз Сергій Єрмаков живе під Києвом і працює з вузьким колом постійних клієнтів. У їх числі Лілія Подкопаєва та Маша Єфросиніна. Музою Сергія служить співачка Мадонна. Її пісні та кліпи часто супроводжують покази дизайнера. Сергій мріє створити сукню для цієї зірки.

Особисте життя

У 17 років, будучи студентом швейного училища, Сергій познайомився з однокурсницею Людмилою. Незабаром у молодих людей зав'язався роман. Пара одружилася.

Але в кінці 90-их, маючи проблеми з працевлаштуванням, Людмила переїхала в Італію до родичів. Сергій не побажав залишати Київ, в якому у нього є напрацьована клієнтура.

Переїзд дружини не став приводом для розлучення. Пара як і раніше зберігає свої відносини.

Сергій мріє побудувати будинок і забрати в нього кохану Люду. Пара розраховувала разом переїхати в Париж, але цьому перешкодили проблеми із зором у Сергія.

Скандали

У 2003-му році Сергій Єрмаков проводив власний показ моди в Будинку Кабміну. Серед гостей було безліч зірок і високопоставлених осіб. Але навколо події вибухнув неймовірний скандал. В день проведення показу, коли творча група була на місці, адміністратор повідомив, що електрики не буде. Залагодити ситуацію не допомогли навіть хороші зв'язки. Довелося приганяти генератор. У результаті показ затримався на півтори години. Моделі вийшли на подіум без репетиції і якісного макіяжу. Проте публіка супроводжувала дефіле гучними оплесками.

Статок

Сергій Єрмаков - найдорожчий український модельєр. Інформація про його прибутки прихована.

Дата народження
19 червня 1972
Країна
Україна
Соцмережі