Дата народження
26 серпня 1976
Країна
Україна
Соцмережі
295

Сергій Іванов

Український телеведучий, журналіст, письменник. На початку жовтня 2016 року Сергій Іванов і Наталія Мосейчук стали ведучими ток-шоу «Право на владу» на телеканалі 1+1.

Дата народження:
26.08.1976 р.
Рідне місто:
Зимогір'я (Луганська область)

Сергій Іванов народився в дуже непростій родині. Його батько — Володимир Михайлович Іванов — ще з часів президентства Леоніда Кучми займав високі посади в політичних структурах Луганської області. Згодом він приєднався до «Партії Регіонів» і став парламентським депутатом V скликання. Згідно з останніми даними, капітал Іванова-старшого коливається близько 70 тис. USD.

Закінчивши школу, Сергій Іванов вступив в Східноукраїнський національний університет. Там він вивчав юриспруденцію.

Свою кар'єру він почав у 1994-му році. Тоді Сергій влаштувався юрисконсультом в Луганську філію «Брокбізнесбанку». Через рік Іванов звільнив цю посаду.

У 1998-му році він став працювати в прокуратурі. З того моменту до 2008-го року Сергій Іванов працював на прокурорських і слідчих посадах.

Після звільнення Іванов влаштувався заступником директора громадської організації «Академія регіонального розвитку та співробітництва». Цю діяльність він поєднував з роботою редактора в журналі «Східний варіант».

У 2010-му році Іванов перейшов у Міндоходів Луганської області, де працював 4 роки. Його звільнили через те, що Сергій відкрито підтримував Євромайдан і критикував режим Януковича.

Потім деякий час Сергій працював головним редактором журналу «Східний варіант». Незабаром він покинув окупований Донбас і осів у Києві.

Варто відзначити, що у 2013-му році у світ вийшла збірка Сергія Іванова, яка отримала назву «Протиріччя».

У травні 2014-го року він почав співпрацю з виданням «Українська правда». Трохи пізніше Сергій Іванов також став журналістом і блогером інтернет-виданнями «Цензор.нет», «Фокус» і «ЛІГА.net».

Все в тому ж 2014-му році колишній прокурор виступив  співзасновником партії «Воля».

У 2016-му році Сергій Іванов отримав посаду ведучого ток-шоу «Право на владу» (канал «1 + 1»).

Особисте життя

Інформація про дружину і дітей Сергія Іванова не представлена в ЗМІ.

Скандали

Подейкують, що кар'єру в Прокуратурі Сергію допоміг побудувати його батько. Правда, хороший протекторат не вберіг його від звільнення. Згідно з деякими чутками, з органів Іванов-молодший вилетів через власну корумпованість. Інша плітка говорить, що 22-го січня, в день вбивства Нігояна і Жизневського, Сергій Іванов подзвонив губернатору Луганської області Валерію Голенку. Сергій звинуватив співрозмовника в співучасті у вбивстві. До слова, саме Голенко проштовхнув звернення до Віктора Януковича із закликом потопити Євромайдан у крові.

Після приголомшливого дзвінка Іванов був звільнений.

Історію про політичні мотиви звільнення також ставить під сумнів той факт, що Сергій Іванов неодноразово керував виборчими кампаніями «Партії Регіонів» і Віктора Януковича. Як пишуть у ЗМІ, в його завдання входив підкуп виборців, організація махінацій на виборчих дільницях, тиск на незгодних і багато іншого.
Також подейкують, що попри татків протекторат, Сергій часто стикався з проблемами на роботі через пияцтво.

Статок

Інформація про доходи Сергія Іванова не представлена в ЗМІ.

Фото й відеоДата народження
26 серпня 1976
Країна
Україна
Соцмережі