рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
15 грудня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі
141
Сергій Каплін

Політик, народний депутат України. Голова Соціалістичної партії України, 27 січня 2015 року Сергій Каплін також очолив "Партію простих людей". Одружений, 3 дітей.

Біографія

Сергій Каплін народився в глибинці у 1979 році. Політик є уродженцем села Опришки, що знаходиться в Полтавській області. У сім'ї майбутнього нардепа сталася трагедія. Батько політика ліквідовував наслідки Чорнобильської аварії, отримав дозу радіації, після чого став онкохворим і помер молодим. Сергій Каплін - випускник Університету харчових технологій, також має диплом юриста.

Кар'єра

Починає трудову діяльність на початку 2000-х років. Обіймає посаду голови одного з Кременчуцьких комбінатів. Пізніше Сергій Каплін очолює корпорацію «Екологічні ресурси».
В кінці минулого десятиліття займає пост глави організації «Союз вкладників», а також очолює Інститут проблем водопостачання. Сергій Каплін також засновує «Українську лігу молодих підприємців».

Досягнення

Стає народним депутатом у 2012 році від партії «Удар». Політик працює секретарем оборонного комітету українського парламенту. Знову потрапляє в коридори Верховної Ради у 2014 році від Блоку Петра Порошенка.
У 2015 році Сергій Каплін організовує власну політичну силу - «Партію простих людей». Пізніше перейменував її в Соціал-демократичну партію.

Чутки й скандали

У 2014 році проти Сергія Капліна було порушено кримінальну справу за погрози судді Полтавської області, що розглядає справи активістів євромайдану. Тоді «слуга Феміди» заявила, що нардеп погрожував їй розправою. Сам Каплін дані звинувачення категорично заперечував.
Восени того ж року увірвався в будівлю міської ради Полтави і вирубав сокирою двері в кабінет мера.
У 2017 році Сергій Каплін побився з депутатом Ігорем Мосійчуком прямо у будівлі київського Печерського суду. Взимку того ж року став фігурантом кримінальної справи за фактом хуліганства. Політик увірвався в будівлю Міністерства юстиції і здійснював там протиправні дії.
Також з'являлася інформація, що Сергій Каплін є затятим неплатником аліментів. Нардеп всіляко заперечував ці звинувачення.
Каплін звинувачувався в приховуванні доходів і зв'язках з одіозними особистостями минулого режиму - Сергієм Льовочкіним та Сергієм Курченко.

Статки та джерела доходів

Сергій Каплін задекларував зарплатню народного депутата - близько 300 тисяч гривень разом з компенсаціями. Також має авто іноземного походження. Нерухомості й заощаджень Каплін нібито не має.

Особисте життя і сім'я

Сергій Каплін неодноразово розлучений. Має трьох дітей від колишніх дружин. На даний момент перебуває у шлюбі з мешканкою Полтави.

Дата народження
15 грудня 1979
Країна
Україна
Соц.мережі