Дата народження
03 травня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Кармазін

Кармазін Сергій Вікторович: депутат Київоблради, якого підозрювали у незаконній обробці бурштину

Кармазін Сергій Вікторович - безробітний депутат, який нібито потрапив до обласної ради Київщини за допомогою ряду махінацій та займався незаконною обробкою бурштину.

Біографія

Сергій Вікторович Кармазін народився 13 травня 1971 року у місті Зміїв, Харківської області.

Освіта

У 1993 році Сергій Кармазін закінчив Київське вище загальновійськове командне двічі Червонопрапорне училище імені М. В. Фрунзе. У 2003 році він отримав диплом юриста після закінчення Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Сім'я

Сергій Кармазін одружений. Обраницю звуть Ганна (1974 року народження). Вона має диплом "вчителя правознавства" Київського педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Анна Кармазіна займається підприємництвом, а саме квітковим бізнесом. Їй належить інтернет-магазин "Квітляндія". У подружжя є одна дочка Світлана.

Кар'єра

Сергій Кармазін протягом восьми років (2000-2008) очолював київську компанію «КСВ». З 2002 по 2007 рік він за сумісництвом був також директором у ТОВ «Скат», а з 2006 по 2007 роки керував ТОВ «Група V».

З серпня 2008 по червень 2011 року (з невеликою перервою у 2008 році) Кармазін був комерційним директором компанії «Сузір'я». Потім два роки до серпня 2013 року Сергій обіймав посаду начальника відділу та провідного інженера відділу управління інформацією ТОВ «Укрдорзв'язок».

Наступні пів року (вересень 2013 по березень 2014 року) Сергій Кармазін провів на посаді юрисконсульта у державному геофізичному підприємстві «Укргеофізика». У липні 2014 року він повернувся в «Укрдорзв'язок». До вересня того ж року обіймав посаду заступника директора даного підприємства.

У 2015 році Сергій Кармазін був обраний депутатом до Київської облради (фракція "Самопоміч") по виборчому округу №12 (Бородянський район: села Луб'янка, Озера, Буда Бабинецька, Блиставиця, Козинці, Пороскотень, Микуличі, Діброва, селища Клавдієво-Тарасове, Немішаєве, Бабинці).

У 2015 році, коли Кармазін подавав до ЦВК документи, то значився приватним підприємцем. Відповідно до системи YouControl - онлайн-сервісу перевірки компаній, Сергій був засновником сільськогосподарського ТОВ "Сузір'я" (основний вид діяльності - лісівництво та лісозаготівлі). Підприємство було зареєстровано у 2003 році. Однак за даними на 2019 рік статус юридичної особи вказаний як "припинено".

Також він значиться засновником ТОВ "ДІ-Ай-Сі" (діяльність агентів з торгівлі товарами широкого асортименту). Сергію Кармазіну належить невелика частка в компанії - 1%.

У третій фірмі - ТОВ "НВП-Палич" депутат Київоблради також вказаний, як засновник.

Сергій Кармазін - керівник громадської організації "Фонд підтримки розвитку підприємництва Оболонського району м.Києва".

У Київській обласній раді Кармазін є головою комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та торгівлі. У 2018 році депутат балотувався у Бородянці на виборах в об'єднану територіальну громаду.

Компромат

Київські журналісти дивуються, "яким чином Кармазін став депутатом, адже по тому ж округу пройшли Денис Борисенко ("УКРОП") та Сергій Федорченко ("БПП"). Як кажуть місцеві ЗМІ, у Кармазіна тоді не було необхідної кількості голосів, однак через ряд махінацій йому вдалося прорватися до Київоблради". 

З цього приводу інші джерела повідомляють, що ці три кандидати "домовилися і «тасували» голоси, щоб кожен міг потрапити до облради".

Крім того "за інформацією місцевих ЗМІ, депутат має бізнес у селі Нове Залісся, де знаходиться деревообробне підприємство "Сузір'я". Подейкують, що крім дерева, там незаконно займаються обробкою бурштину. Завдяки наявності впливових друзів у СБУ, його бізнес процвітає і набирає обертів з року в рік".

Декларація

У лютому 2019 року Сергій Кармазін опублікував електронну декларацію за минулий рік.

Депутат Київоблради володіє квартирою (21 кв.м.) у Києві, земельною ділянкою (1224 кв.м.) та житловим будинком (163,4 кв.м.) у селі Нове Залісся Київської області. Ганна Кармазіна у селі Білогородка має також ділянку землі (1470 кв.м.) та житловий будинок (80,8 кв.м). У Києві дружина Кармазіна має об'єкт незавершеного будівництва - квартиру, площею в 77.24 кв.м.

З рухомого майна Сергій Кармазін в декларації вказав ГАЗ 2007 року випуску та бортовий причіп 1984 року випуску. Його дружині належить два автомобілі: Hyundai ix35 2013 року випуску та Nissan Note 2007 року випуску.

Єдиним джерелом доходу у подружжя Кармазіних у 2018 році був дохід від підприємницької діяльності Ганни. Вона заробила 425,8 тисячі гривень.

У банку Сергій Кармазін зберігає майже три тисячі гривень, його дружина - 674 гривні. Готівковими коштами він задекларував 35 тисяч доларів та 145 тисяч гривень. Дружина депутата Київоблради "готівкою" має 80 тисяч доларів і 325 тисяч гривень.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Дата народження
03 травня 1971
Країна
Україна
Соцмережі