Дата народження
25 травня 1981
Країна
Україна

Сергій Карунос

Карунос Сергій Андрійович: херсонський бізнесмен, депутат міської ради 6-го скликання

Карунос Сергій Андрійович - бізнесмен та чиновник, який задля встановлення літнього майданчика своєї піцерії покривав незаконну вирубку дерев у зеленій зоні міста.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація

Біографія

Сергій Карунос народився 25 травня 1981 року в Херсоні.

Сім'я

Відомостей про членів сім’ї депутата немає.

Освіта

Вищу освіту отримав у Київському національному економічному університеті, який закінчив у 2003 році.

Кар'єра

За даними із відкритих джерел, у 2007 році Карунос отримав посаду заступника голови правління громадянського руху “Відродження Херсона”. 

У 2010-му став одним із засновників об'єднання “Відродження Херсона” та політичної партії “Третя сила”, від якої у тому ж році успішно балотувався в міську раду. 

До 2015 року був депутатом Херсонської міськради 6-го скликання та членом фракції “регіоналів”. 

Ще до початку своєї політичної кар’єри чиновник активно займався бізнесом, який не полишив і після перемоги на виборах. На момент обрання очолював ТОВ “Херсонський оптовий торговий дім – 02”, ТОВ “Домінант-Сервіс” та торгову мережу OSKAR.

Компромат

За даними інтернет-видання kherson.net.ua, проти ексдепутата Сергія Каруноса було відкрито кримінальне провадження. 

Все почалося з того, що 22 лютого 2016 року на території літнього майданчика піцерії “Аль Капоне” ​​під час встановлення навісу було незаконно зрубано дерево. 

Помітивши злодіяння, один із місцевих жителів написав про це на своїй сторінці в Facebook. На його публікацію відреагував інспектор з контролю за благоустроєм міста, який оперативно прибув на місце події розібратися в ситуації. 

Піцерія, для облаштування якої власники почали вирубувати дерева, знаходиться на території колишнього “Оскару” (нині супермаркет “Фреш”). Контролює її бізнесмен та за сумісництвом колишній депутат міської ради Сергій Карунос.

За словами Володимира, літній майданчик піцерії, який розташовується прямо на зеленій зоні та тротуарі, близько року був накритий брезентовим навісом. Коли ж було розпочато встановлення даху, одне дерево робочі нещадно зрізали і вивезли, а інші готували до вирубки.

Коли почалася перевірка законності будівництва, відповідальна за це все дійство документів не надала та на територію не пустила. При цьому ввечері того ж дня вже затемна робочі вивезли стовбур свіжо зрізаного дерева. Активіст Володимир встиг зняти це на відео, після чого викликав поліцію.

Врешті-решт, інспектору з благоустрою та слідчому, які прибули на місце злочину, вдалося потрапити всередину. За словами адміністратора, всі дерева на місці, а вночі робочі вивезли гілку. Коли ж на територію пробилися активісти, вони швидко віднайшли закиданий плитами ДСП і брезентом пеньок свіжозрубаного дерева.

Дізнавшись про поліцію, пан Карунос тут же прибув на місце події. Згодом в телефонній розмові він запевняв, що не має до закладу “Аль Капоне” жодного відношення, біля піцерії його не було і Володимира він ніколи не бачив. 

При цьому за інформацією місцевих журналістів, почувши неладне, він тут же кинувся телефонувати впливовим людям, щоб уникнути відповідальності за злодіяння. 

Врешті-решт, проти ексдепутата було відкрито кримінальну справу. 

Декларація

Декларація Сергія Каруноса на сайті НАЗК відсутня.

Дата народження
25 травня 1981
Країна
Україна