Дата народження
22 червня 1974
Країна
Україна

Сергій Кіян

Кіян Сергій Геннадійович: колишній депутат-регіонал живе в кредит, але їздить на авто за пів мільйона

Кіян Сергій Геннадійович - ексрегіонал, який після невдалих виборів до міськради 7-го скликання отримав керівну посаду на державному підприємстві, за офіційними даними не має житла, живе на мізерну зарплату та виплачує кредити. При цьому чиновник їздить на авто за пів мільйона гривень.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Декларація

Біографія

Сергій Кіян народився 22 червня 1974 року в Херсоні. 

Сім'я

Одружений, виховує трьох дітей.

Освіта

Має вищу освіту.

Кар'єра

Сергій Кіян, будучи членом “Партії регіонів”, у 2010 році був обраний депутатом 6-го скликання Херсонської міської ради. На момент обрання працював начальником інспекції з нагляду за станом житлового фонду міськради.

Після падіння режиму Януковича перейшов у партію “Наш край”, від якої у 2015-році знову балотувався в міські депутати. 

На момент виборів, які чиновник програв, він займав посаду директора комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення “Херсонміськсвітло”.

За даними декларацій ексдепутата, з 2017-го є головним енергетиком ПАТ “ХЕРСОНСЬКІЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ”.

Декларація

У своїй декларації за 2016 рік Кіян вказав лише невеликий дохід у розмірі 103 тисяч 420 гривень, кредит в “Кредо Банку” на суму 185 тисяч гривень, який він взяв у липні 2015 року, та позику на суму 135 тисяч гривень, яку отримав влітку 2016-го. Дружина чиновника, очевидно, взагалі нічого не заробила.

Власного житла ексдепутат не мав, зате їздив він на власному CHEVROLET TRACKER 2014 р.в. вартістю майже пів мільйона гривень.

За 2017 рік Кіян також подав майже пусту декларацію, в якій вказав лише 99 тисяч грн доходу, позику на суму 120 тисяч грн та той самий автомобіль. Ще 9 тисяч грн отримала в якості соціальної допомоги його дружина.

Дата народження
22 червня 1974
Країна
Україна