Дата народження
21 березня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Кіраль

Сергій Іванович Кіраль – український політик, народний депутат 8 скликання. Уродженець міста Сокаль. Прославився своєю підтримкою Львівської області, боротьбою проти поширення туберкульозу на території України, а також діяльністю в Парламентській асамблеї Ради Європи. Про це  повідомляє Політека.

Біографія

Сергію Івановичу Кіралю 43 роки. Він народився в місті Сокалі, що у Львівській області.

Освіта

Середню освіту політик отримав у місцевій школі, де поглиблено вивчав іноземні мови. З самого дитинства йому подобалася англійська. Тому в 1992 році Сергій Іванович вступив університет ім. Франка, де вивчав англійську філологію.

Пізніше навчався у Львівському інституті менеджменту, де отримав спеціальність менеджера організацій.

Кіраль володіє досконало чотирма мовами – українською, російською англійською та польською. Також він вивчав іспанську та французьку мови.

У 2003 році політик проходив навчання в іспанській бізнес-школі, пізніше в Канадському інституті, а також школі бізнесу при Києво-Могилянській академії.

Особисте життя

Сергій Кіраль одружений, його дружину звати Наталя Обозненко. Сімейна пара виховує трьох дітей – двох доньок і сина.

Кар’єра

Свою кар’єру Сергій Іванович почав ще в студентські роки. У вільний від навчання час він займався перекладом під замовлення.

Після того як закінчив університет, політик влаштувався на роботу в компанію «Буг», де обіймав посаду менеджера. Пізніше працював у кількох представництвах американських компаній.

До 2003 року Кіраль був учасником різних громадських проектів, пов’язаних з аграрним бізнесом. Він організовував лекції, освітні програми, стажування для представників дрібного бізнесу.

У 2002 році Сергій Іванович зайнявся консалтингом, відкрив своє приватне підприємство. Кіраль вів діяльність у сфері ринкової структури, готував бізнес-стратегії, аналізував інформацію про стан ринку, створював стратегії розвитку для компаній.

Із 2004 року отримав посаду начальника відділу з маркетингу у великій організації «Концерн Хлібопром». Через рік звільнився і переїхав до Харкова. Там Сергій Іванович працював у представництві холдингу «Сканагрі» (Швейцарія).

Кіраль займався розвитком проекту, пов’язаного з аграрним бізнесом.

Політична кар’єра

У 2008 році Сергій Іванович зайнявся розвитком політичної кар’єри. Тоді він отримав посаду в місцевій раді Львова, де займався фінансовими вкладеннями та економічними питаннями.

Через два роки пішов на депутатські вибори до Львівської міської ради.

Вибори 2014. Після Євромайдану вступив у партію «Самопоміч». А на позачергових виборах пройшов у Верховну Раду і став народним депутатом.

Окрім депутатської діяльності, політик входить до Комітету з питань промислової політики і підприємництва, в українську делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи, входить до групи міжпарламентських зв’язків із США, Ізраїлем, Іспанією, Кувейтом, Великобританією.

Згідно з офіційним сайтом парламенту, Сергій Кіраль був присутній на 70% пленарних засідань. Був відсутній на 132, із них 65 засідань пропустив без поважної причини.

Сергій Кіраль займається проблемою активного поширення туберкульозу на території України.

Депутат очолює Парламентську платформу боротьби з туберкульозом.

Компромат

Минулого року стало відомо, скільки українські політики витрачають на свої закордонні відрядженняЗагальна сума становила понад 8 мільйонів гривень. Як відомо, гроші за відрядження відшкодовують із бюджету країни.

До тих, хто найбільше розтратив «народні гроші», увійшов і нардеп Сергій Кіраль.

Йому за закордонні відрядження видали 366 тисяч гривень.

Сергій Іванович має сумнівний рівень відповідальності. Так, з 33 обіцянок українцям він виконав лише 17.

У 2015 році розгорівся скандал навколо авіакомпанії «Ryanair». За чутками, представники розраховували отримати «зелене світло» на здійснення польотів зі Львова. Однак отримувати права на перевезення та інші різні дозволи в Україні вони не хотіли.

Через короткий час в уряді заявили, що компанія «Ryanair» хотіла заплатити відомству 150 тисяч доларів за лобіювання своїх інтересів.

Але в Міністерстві від пропозиції відмовилися. Крім того, з’ясувалося, що за такі самі послуги гроші взяли представники «Самопомочі».

Декларація

Сергій Кіраль входить у список «найбідніших» нардепів Верховної Ради. Політик задекларував лише 235 тисяч гривень доходу за 2017 рік.

Що ж до авто, то Кіраль та члени його сім’ї машин не мають, як і вкладів у банках і цінних паперів. При цьому дружина політика володіє двома квартирами – у Львові та в Ялті. Наталя Обозненко заробила за минулий рік 787 тисяч гривень.

Фото и видео


Дата народження
21 березня 1975
Країна
Україна
Соцмережі