Дата народження
18 жовтня 1971
Країна
Росія
Соцмережі

Біографія

Сергій Князєв народився в 1971 році на Київщині, в Білій Церкві.

Кар'єра

Свій кар'єрний шлях Сергій Миколайович почав в 1992 році з посади міліціонера охоронного відділу в ОВС Білої Церкви. Через 3 роки його перевели до відділу кримінальних справ, де Князєв протягом декількох років працював на різних посадах, від звичайного "опера" до керівника кримінальної міліції.

У 2008 році його призначають керівником відділу карного розшуку ГУ МВС України в Києві та області.

З 2014 року пішли серйозніші посади. Протягом трьох років Сергій Миколайович встиг побути і начальником криміналістичного департаменту, і в.о. заступника начальника Головного управління МВС України в Донецьку і області, і керівником ГУ МВС на Закарпатті, і главою ГУ Національної поліції на Рівненщині, і начальником відділу карного розшуку в Нацполіції.

У 2017 році, за пропозицією Арсена Авакова, Сергій Князєв обраний Кабміном начальником Національної поліції.

Досягнення

Сергій Миколайович за час роботи в органах міліції дослужився до начальника відділу карного розшуку Нацполіції, яку згодом і очолив.

Чутки і скандали

Коли хтось потрапляє на високу посаду, він відразу ж привертає до себе підвищену увагу. Ця ж доля не оминула і Сергія Князєва. Після його призначення на пост глави Нацполіції, про нього з'явилося багато компрометуючих матеріалів в ЗМІ. Наприклад, як повідомляли журналісти сайту bihus.info, на його колишню дружину записані аж 7 квартир, автопарк і кілька земельних ділянок. Крім цього, в одному з інтерв'ю на запитання журналіста чому Князєв вибрав роботу в МВС, він відповів "щоб не сісти до в'язниці", так як до цього був "хуліганом".

Статки і джерела доходів

За даними електронної декларації за 2015 рік, зарплата Князєва Сергія склала понад 100 тисяч гривень. Більше ніяких доходів вказано не було. Також він задекларував право повного володіння квартирою на 74,9 кв.м в Броварах, право часткового володіння квартирою на 87,5 кв.м в Чабанах, 2 ділянки землі по 1000 кв. м. Автомобіля Сергій Миколайович, відповідно до декларації, не має.

Особисте життя і сім'я

Офіційно розлучений. Має трьох дітей і внучку. Один із синів теж працює в поліції.

Фото і відео

Дата народження
18 жовтня 1971
Країна
Росія
Соцмережі