Дата народження
12 липня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Коба Сергій Олександрович

Громадський діяч, колишній активіст «Автомайдану», підприємець

Дата народження:
12.07.1984 р.
Рідне місто:
Вишгород (Київська область)

Закінчивши школу в Вишгороді, Сергій Коба перебрався до Києва. Там він вступив до Національного авіаційного університету. У цьому ВНЗ Коба освоїв спеціальність «Захист інформації».
Пізніше Сергій відкрив свій інтернет-магазин.
1-го грудня 2013-го року разом з однодумцями він заснував протестний рух «Автомайдан». Ця організація взяла активну участь в Революції Гідності.

Особисте життя

У 2016-му році Сергій Коба покінчив з холостяцьким життям. Його обраницею стала випускниця КНУ ім. Т. Г. Шевченка, Катерина Михарлевська.
Церемонія одруження пройшла ввечері на березі Дніпра. Майбутнє подружжя прибуло на човні. Свої урочисті обітниці вони давали на пляжі при свічках.

Скандали

У 2015-му році Сергій Коба був занесений в чорний список «Автомайдану». Цьому передував виснажливий рік публічних розглядів. За словами інших активістів «Автомайдану», вони не були згодні з багатьма ідеями та діям Сергія Коби, які останнім часом стали більш радикальними.
Сам же Коба пояснив, що причиною розбрату стали більш вагомі політичні розбіжності. Як повідомив лідер руху, його соратники вирішили «лягти під Анатолія Гриценка» в рамках парламентських виборів. Це суперечило ідеям Коби, який сам вирішив створити свою партію. Пізніше члени «Автомайдану» пояснили, що Сергій брав участь у замовних мітингах.
Варто зазначити, що 2014-й рік видався для Сергія особливо напруженим. Крім вигнання з власної організації на нього чекав суд.
Активіст був затриманий прямо біля власного під'їзду. Як стверджує Коба, працівники міліції жорстоко його побили. У правоохоронних органах спростовують таку інформацію.
У МВС повідомили, що Сергій Коба проходив підозрюваним по факту хуліганства. Він тричі не з'явився на зустріч зі слідчим.
Пізніше активіста засудили. Пом'якшити запобіжний захід йому допомогли чесні друзі - депутати Юрій Дерев'янко та Сергій Соболєв. Вони виступили в ролі поручителів. На цій підставі з Коби зняли домашній арешт.
До цього Сергій Коба спробував вилетіти в Німеччину, але йому не дозволили покинути територію України.

У 2016-му році Сергій Коба влаштував акцію протесту під стінами Адміністрації Президента. Примітно, що Коба називав себе членом «Автомайдану». Разом з ним акцію підтримали інші учасники «Автомайдану», яких також виключили з організації.

Статок

Сергій Коба не залишає в публічному доступі інформацію про свої доходи.

Фото/відео

Дата народження
12 липня 1984
Країна
Україна
Соцмережі