Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Костецький

Український хореограф, вокаліст та шоумен. Переможець телепроекту Танці з зірками  2 сезону разом з Лілією Підкопаєвою, переможець телепроекту "Танцюю для тебе".

Дата народження:
14.10.1986 р.
Рідне місто:
Хмельницький

Сергій Костецький народився в інтелігентній родині. Його батько був співаком, мати працювала медсестрою. Батьківська музикальність пробудила в Серьожі великий інтерес до мистецтва. Правда, основним захопленням хлопчика стали танці. Хореографією він зайнявся в 8 років. Творча зайнятість не завадила Сергію добре вчитися в школі з поглибленим вивченням англійської мови.

Здобувши середню освіту, Костецький вирішив осягнути професію модельєра. Так хлопець вступив до Хмельницького національного університету на спеціальність модельєра-конструктора жіночого одягу. Але тяга до танців не залишала його. У 2006-му році він остаточно піддався їй. Сергія Костецького захопили сучасні жанри, такі як хіп-хоп, самбо та електрик бугі. Однак професійні заняття танцями не змусили його кинути модельєрний промисел. У своєму хореографічному графіку Сергій знаходить час для роботи на швейній фабриці. Наряди від танцюриста виходять під грифом «By Kostetskiy».

На рахунку Сергія безліч виступів і перемог. Він є чемпіоном низки змагань з латинським і стандартним танцям. Крім того, з 2003-го року Костецький став вести педагогічну діяльність. Він викладає сучасні та бальні танці.

Сергій Костецький брав участь у телешоу «Танці з зірками-2». Його партнеркою стала Лілія Подкопаєва. Вже з перших виступів на проекті цей танцювальний дует вибився в лідери. У результаті пара здобула перемогу. Потім разом з Подкопаєвою він відправився на танцювальне «Євробачення-2008». Там українським представникам вдалося посісти третє місце.

Потім Сергій Костецький засвітився в шоу «Танцюю для тебе». Його партнеркою стала Ірина Мерлені. Пара здобула перше місце.

У наступному сезоні «Танцюю для тебе» Сергій виступив хореографом-наставником.

Особисте життя

Любов мінлива і непередбачувана... Особливо, якщо такі закохані...

Танцюрист Сергій Костецький і колишня солістка групи «Арктика» Дарина Кобець були однією з найбільш закоханих пар українського шоу-бізу. Як згадує Сергій, вони не помічали нікого навколо. Завжди та всюди вони проводили час разом. Але одного разу ідилія розвалилася!

Бути нерозлучними завадила робота. Коли Сергій і Даша все ж зустрічалися, вони починали сваритися. Після одного зі скандалів закохані не спілкувалися кілька тижнів. Сергій зізнався: вірив, що все можна виправити. Але в це не вірила Даша. Так пара знову прийшла до єдиного рішення — розлучитися.

На дуже короткий час раптову самотність Сергія припинив один незнайомий кіт...

Після чергової сварки з Дариною Сергій їхав по мосту і побачив заплакану дівчину. Вона стояла і сумно дивилася на річку. Костецький вирішив дізнатися, що трапилося. Він підійшов до неї, і незнайомці розговорилися. Виявилося, що сумну даму звуть Карина. Нещодавно помер її улюблений кіт Фенікс, і вона ніяк не може пережити цю скорботу. Така інформація повеселила Сергія, але він не став показувати це. Костецький вирышив запросити дівчину в ресторан. Карина погодилася.

За чашкою кави вони проговорили 4 години. Сергій зміг заспокоїти дівчину і викликати її посмішку.

Наступний день він провів у думках про неї. Увечері Сергій завітав до Карини з великою трояндою. Пара до ранку гуляла містом. З'ясувалося, що Карина також займається хореографією.

Незабаром у нових знайомих зав'язався роман. Сергій і Карина вирушили в спільну відпустку до Туреччини. Костецький говорить, що щасливий як ніколи в житті.

Статок

Сергій Костецький не публікує інформацію про свої доходи.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\24-27.06\26.06\Сергей Костецкий.jpgКраїна
Україна
Соцмережі