Дата народження
08 вересня 1980
Країна
Україна

Сергій Ковальчук

Ковальчук Сергій Васильович: головний податківець Хмельницької області, який хотів стати депутатом 

Ковальчук Сергій Васильович -  очільник державної фіскальної служби Хмельниччини, який безуспішно намагався стати депутатом. 

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Новини
6. Декларація

Біографія

Ковальчук Сергій Васильович народився в селі Сокиринці, що на Вінниччині, 8 вересня 1980 року.

Освіта

У 2002 році Ковальчук Сергій Васильович закінчив Вінницький державний аграрний університет, в якому здобув диплом менеджера-економіста. 

Сім’я

Ковальчук Сергій Васильович одружений з Ковальчук Юлією Миколаївною. Спільно подружжя виховує двох дітей: Стеллу та Глєба. 

Кар’єра

У 2002 році Ковальчук Сергій Васильович почав свою трудову діяльність з посади державного податкового інспектора у  вінницькій державній податковій інспекції. Вже через три роки він став старшим державним податковим інспектором відділу документальних перевірок базових галузей управління контрольно-перевірочної роботи.  

У 2006 році Ковальчук Сергій Васильович обійняв посаду старшого державного податкового інспектора, головного державного податкового ревізора-інспектора управління податкового контролю юридичних осіб державної податкової служби Вінниччини, де пропрацював до 2014 року.

Опісля Ковальчука призначили заступником начальника Вінницької ОДПІ Головного управління державної фіскальної служби у Вінницькій області. 

Вже в червні 2014 року Ковальчук Сергій Васильович став начальником Вінницької ОДПІ Головного управління ДФС на Вінниччині. А ще через два роки Ковальчука призначили начальником Головного управління державної фіскальної служби у Хмельницькій області. 

Окрім цього, в 2010 році Ковальчук Сергій Васильович балотувався у Вінницьку обласну раду 6-го скликання, однак програв вибори. 

У 2014 році Ковальчук на громадських засадах був помічником народного депутата 8-го скликання Верховної Ради від політичної партії “Народний фронт” Кодоли Олександра Михайловича. 

Новини 

У гучних скандалах чи корупційних схемах прізвище Ковальчука Сергія Васильовича не фігурувало.

Декларація

У щорічній декларації, яку Ковальчук Сергій Васильович подав наприкінці березня 2019 року, він вказав чотири квартири. Перша квартира має площу 42,10 кв. м. і знаходиться у Вінниці, нею Ковальчук володіє у спільній власності з батьком Василем Михайловичем (50%) та братом Віталієм (25%). 

Друга квартира площею 56,90 кв.м. теж знаходиться у Вінниці і належить його батькові, однак всі члени сім’ї Сергія, дружина та діти, мають право користування нею. 

Третьою квартирою у Вінниці (32,90 м. кв) володіє дружина. Ще одна квартира, яка знаходиться у Хмельницькому й загальна площа якої становить 91,7 кв. м., перебуває у спільній власності родини, по 20% мають Сергій, його дружина та двоє дітей, а також, ймовірно його мама - Ковальчук Раїса Михайлівна. 

Окрім цього, Ковальчук Сергій Васильович вказав ще одну квартиру та комору як об’єкти незавершеного будівництва, які знаходяться у власності дружини.

У декларації Ковальчук Сергій Васильович вказав три автомобілі: перший - ЗАЗ TF-698K 2011 року випуску, який знаходиться у власності Управління ВД ФССНВ у Вінницькій області, Audi Q7 2012 р.в та Audi Q7 2012 року випуску Сергій орендує у Литвинчука Віталія Миколайовича. 

Заробітна плата Ковальчука Сергія Васильовича за 2018 рік на посаді начальника Головного управління державної фіскальної служби у Хмельницькій області склала 253 тисячі 723 гривні. Ще 49 тисяч 492 гривні Сергію принесли страхові виплати, 17 тисяч 469 гривень - пенсія, 500 гривень - профспілка, 522 гривні - відсотки.

Дохід від заняття підприємницькою діяльністю його дружини склав 935 тисяч гривень, ще 10 тисяч 320 гривень склали виплати при народженні дитини та 87 гривень - відсотки.

Із грошових активів Ковальчук має готівкою 5 тисяч доларів та 4 тисячі євро. Дружина Юлія готівкою має 30 тисяч доларів.

Окрім цього, Сергій вказав 586 тисяч гривень пайового внеску дружини. Також Ковальчук вказав 18 тисяч 839 гривень залишків на карткових рахунках, 666 гривень залишку має дружина. 
Дата народження
08 вересня 1980
Країна
Україна