Країна
Україна
Соцмережі
153

Сергій Куюн

Експерт з енергетичних питань. Директор ТОВ «Консалтингова група А-95».

Дата народження:
19.04.1976 р.
Рідне місто:
Новомосковськ (Дніпропетровська область)

Сергій Куюн — відома особистість, яка часто світиться на телебаченні та публікує аналітичні статті в іменитих виданнях. Проте про нього самого пресі фактично нічого не відомо. Схоже, Сергій Куюн ретельно приховує свою інформацію.

Як повідомляє Facebook-сторінка Сергія Куюна, він навчався в Харківському авіаційному інституті, яку науку він там пізнавав — історія замовчує.
У 2008-му році Сергій очолив консалтингову групу «А-95».

Сергій Куюн часто дає експертні коментарі з різних тем. Особливо активно він коментує події паливного ринку.

Особисте життя

Інформація про сімейний стан Сергія прихована. Журналістам невідомо, чи є у модного експерта дружина і діти.

Повідомляється лише, що Куюн проживає в Києві.

Скандали

У пресі Сергія Куюна називають інформаційним кілером. Подейкують, що він пише замовні статті для очорнення конкретних структур, компаній і персоналій. Власне, таку послугу пропонує його фірма «А-95». При цьому, сервіс медійних вбивств обходиться замовникам у десятки тисяч доларів. Сам же Олександр Куюн часто платить, щоб засвітитися в ЗМІ як експерт і таким чином наростити свій рейтинг для залучення клієнтури. При цьому наголошується, що Сергій Куюн наводить правдиву інформацію. Як то кажуть, було б особа, компромат на неї знайдеться...

Згідно з деякими даними, Сергій Куюн протягом трьох років ухилявся від податків. Так його борг перед державою склав близько 700 тис. грн. Крім того, за авторитетним експертом значиться одна дуже примітна фінансова схема.

Його власна компанія «А-95» позичила 558 тис. грн Куюну Сергію Олександровичу. Контракт був складений між підприємством і фізичною особою-підприємцем. Таким чином Куюн значно знизив свої податкові виплати.

Ці факти виявила позапланова перевірка компанії «А-95» у 2018-му році.
Втекти від відповідальності Сергію допомогла дружба з одним із функціонерів НАБУ. До речі, згідно з чутками, цей самий функціонер надає Куюну цікаву інформацію для його статей.

Статок

За деякими даними, вартість послуг Сергія Куюна стартує від 20 тис. USD.
Як повідомляють у ЗМІ, у 2017-му році Сергій придбав коштом компанії «А-95» автомобіль «Volvo XC90». Його вартість на момент покупки склала 2,114 млн грн. У той же період він здав інше своє авто в ремонт, який обійшовся у 254 тис. грн.

Фото й відеоКраїна
Україна
Соцмережі