Дата народження
27 липня 1960
Країна
Туркменістан
Соцмережі

Сергій Куніцин

Куніцин Сергій Володимирович

Депутат ВР (VI-VIII скликання)

Дата народження:
27.07.1960 р.

Рідне місто: селище Бекдаш (Туркменістан)

В офіційній біографії не повідомляється, як Сергій Куніцин переїхав в Україну. Відомо, що він навчався в Сімферопольській філії Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту. Там він освоював спеціальність виробництва будівельних виробів і конструкцій.

Свою кар'єру Сергій Куніцин почав в 1982-му році. Тоді майбутній політик працював трубоукладачем. Далі він рухав свою кар'єру по будівельних сходах.
До кінця існування СРСР Куніцин став інструктором ідеологічного відділу Красноперекопського міськкому Компартії України.

У 1990-му році Сергію пощастило стати народним депутатом I скликання. Пізніше він став мером Красноперекопська. Цей пост Сергій Куніцин обіймав до 1998-го року.
З посади градоначальника він перейшов на посаду голови Ради міністрів АР Крим.
Два роки по тому він став радником Президента Леоніда Кучми.

Через 5 років Куніцин очолив Севастопольську міськадміністрацію.

У 2010-му році Сергій став постійним представником Президента Віктора Януковича в Криму. У тому ж році він отримав мандат парламентського депутата.

У 2014-му році Сергій Куніцин продовжив свою парламентську діяльність у складі «Блоку Петра Порошенка». Тоді ж він став радником Президента Петра Порошенка.

Особисте життя

Першою дружиною Сергія Куніцина була Галина Кашаєва. У цьому шлюбі народилося двоє дітей. Сергій і Галина прожили разом 28 років, перш ніж вирішили розлучитися.

У 2013-му році подружжя розірвали свої відносини. Їх розлучення стало одним з найскандальніших подій року. В результаті Галина заявила, що Сергій обікрав її. Вона також розповіла журналістам, що всі колишні соратники Сергія сидять по тюрмах. У цьому є його заслуга. Галина розповіла, що останні 4 роки Сергій страждає від сильної наркотичної залежності, з якою вона боролася, поки не захворіла на гепатит С. Жінка вважає, що цей вірус їй занесли. Як вона зазначила, Куніцин загруз в колі розпусти. Він щодня вживає наркотики та заради них здатний зрадити кого завгодно.

Другою обраницею депутата стала Юлія Гогіна, вік якої був трохи більшим за вік першого шлюбу Сергія. На момент початку спільного життя з Куніциним їй було 32 роки. Від попереднього шлюбу у Юлії є двоє дітей.

Скандали

Ходять чутки, що Сергій Куніцин тісно пов'язаний з Валерієм Хорошковським.
Куніцина називають політичною повією через безладні ідеологічні зв'язки. За всю свою політичну кар'єру він входив до складу 6-ти партій з різними ідеями та пріоритетами. Крім КПРС і «Партії ветеранів Афганістану» він також перебував в «Партії Регіонів», а після переметнувся в «УДАР». Цікаво, коли Сергій Куніцин промишляв в Криму, він відстоював права російської мови. У складі партії «УДАР» різко змінилася його позиція. Сергій став демонструвати націоналістичні антиросійські настрої та відстоювати ідею української мови як єдиної державної.

У 2017-му році Сергій Куніцин виявився в дуже незручній ситуації. Преса пронюхала і роздзвонила, що він продає свій шикарний особняк, розташований в центрі Сімферополя. Вартість замку становить 66 млн руб. Про це також повідомив російський активіст Олександр Таліпов. Він стверджує, що Сергій Куніцин визнав Крим російським. Як повідомив Таліпов, український депутат переоформив все своє майно відповідно до російського законодавства.

За словами Сергія Куніцина, в особняку живе його колишня дружина, яка займається угодою.

Статок

Згідно з декларацією за 2017-й рік, зарплата нардепа становить 278 293 грн. При цьому він отримує пенсію в розмірі 99 647 грн. Сергій Куніцин зберігає 24 225 944 UAH готівкою. Політик не володіє нерухомістю, він орендує земельну ділянку і будинок в Києві. Куніцину належить автомобіль УАЗ 3163 (2009 року випуску).

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\28-31\28\Сергей Куницын.jpg
Дата народження
27 липня 1960
Країна
Туркменістан
Соцмережі