Дата народження
15 лютого 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Литвиненко

Литвиненко Сергій Анатолійович: рівненський алкогольний барон, який став “слугою народу”

Литвиненко Сергій Анатолійович - новообраний депутат Верховної Ради, який приховує свої статки та який заплатив близько мільйона за перемогу на виборах.  

Біографія 

Литвиненко Сергій Анатолійович народився 15 лютого 1968 року в обласному центрі Полтавської області. Нині проживає в місті Березне Рівненської області. 

Офіційний сайт - https://156.sluganarodu.ua/

Офіційна сторінка в Фейсбук - https://www.facebook.com/sluganarodu.lytvynenko.156/

Особиста сторінка в Фейсбук - https://www.facebook.com/profile.php?id=100037535435594

Офіційна сторінка в Інстаграм - https://www.instagram.com/sluganarodu.lytvynenko.156/

Ютуб-канал -  https://www.youtube.com/channel/UClueISCZJBagKgClWvAdBzg

Сім’я

Одружений з Литвиненко Евеліною Богданівною, яка молодша за нього на два роки. Так само, як і чоловік, вона  навчалася в педагогічному інституті міста Чернігова.  

Литвиненко Сергій Анатолійович має доньку Катерину (народилася в 1998 році), яка навчається в Угорщині, та сина Антона (1992 року народження), який працює разом із батьком на спиртовому заводі, обіймаючи посаду заступника начальника відділу.

Освіта

Литвиненко Сергій має три вищі освіти. Диплом вчителя фізичного виховання він отримав у 1992 році, закінчивши Чернігівський педагогічний інститут. 

Юридичну освіту здобув у 2013 році, закінчивши Ужгородський національний університет. 

Уже в зрілому віці (2019 рік) Литвиненко отримав диплом за спеціальністю “Харчові технології”. Вивчав освітню програму виноробства в Національному університеті харчових технологій.

Кар’єра

Свій кар’єрний шлях Литвиненко Сергій почав у 1993 році. Протягом дванадцяти років він займався комерційною діяльністю, а саме закупкою та продажем сільгосппродукції. 

З листопада 2005 по березень 2007 року обіймав посаду керівника в ЗАТ СП «Котнар». 

З 2006 по 2010 рік займався підприємницькою діяльністю, а саме переробкою та консервуванням овочів та фруктів, а також торгівлею деревиною та будматеріалами.

Три місяці (2007) працював заступником директора на Зірненському державному спиртовому заводі в Рівненській області. Потім пів року 

(2007 - 2008) обіймав посаду заступника директора з виробництва на Струтинському державному спиртовому заводі у Львівській області. Чотири місяці 2008 року був виконувачем обов’язків директора на Угерському державному спиртовому заводі у Львівській області.

З травня 2008 року по травень 2011 року був заступником директора з виробництва на Струтинському державному спиртовому заводі у Львівській області.

Два роки Литвиненко Сергій Анатолійович обіймав посаду начальника відділу регіонального управління контролю за виробництвом та обігом спирту в Державній Податковій Адміністрації України у Львівській області.

Окрім цього, два роки (2013-2015) працював адміністратором системи в ДП «Укрспирт» на Струтинському МПД у Львівській області.

З 2015  по 2019 рік  Литвиненко Сергій Анатолійович був керівником “Зірненського спиртового заводу” (Березнівський район Рівненщини, село Зірне). 

У липні 2019 року Литвиненко Сергій Анатолійович був обраний народним депутатом Верховної Ради України 9 скликання по №156 одномандатному округу (Березнівський, Костопільський, Сарненський райони).

За результатами позачергових виборів, які оприлюднила Центральна виборча комісія, Литвиненко отримав 26,67% (19 577) підтримки виборців, таким чином перемігши самовисуванця Данильчука Олександра Юрійовича, за якого проголосувало 22,25% (16 338) виборців.

У новому скликанні Верховної Ради України входить до складу комітету з питань аграрної та земельної політики. 

Литвиненко Сергій Анатолійович був нагороджений знаком Профспілки працівників АПК України "За розвиток соціального партнерства".

Новини

Прізвище новообраного “слуги народу” фігурувало в антикорупційному розслідуванні. 

Як повідомляє інтернет-видання “Четверта влада” , Литвиненко Сергій Анатолійович не вказав у своїй декларації автівку сина, а також занижував вартість вказаного майна.

Напередодні парламентських виборів у мережі було опубліковано матеріал, в якому місцеві мешканці скаржаться на роботу спиртового заводу, який очолює Литвиненко. 

Як розповідають жителі села Зірне та міста Березне, їм доводиться сидіти вдома через жахливий сморід, який іде з магістрального каналу, який проходить через територію спиртзаводу. За їхніми словами, відходи зі спиртового заводу випускають саме в канал, звідки потім неприємно тхне. 

За даними дослідження громадського руху “Чесно”, Сергій Литвиненко очолив рейтинг депутатів, які найбільше заплатили за голоси своїх виборців. Так, підтримка майже 20 тисяч виборців коштувала Литвиненку 907 тисяч гривень. 

Декларація

Наприкінці березня 2019 року Литвиненко Сергій Анатолійович опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

За вказаною інформацією, сім’ї Литвиненків належить чотири квартири та один житловий будинок.

Три квартири знаходяться в м. Березне Березнівського району Рівненської області, кожна з яких площею 72 м. кв. Як вказано в декларації, всі три квартири належать третім особам. Однак одна з них записана на Литвиненка Сергія Анатолійовича, друга на його сина - Литвиненка Антона Сергійовича, а третя на дружину - Литвиненко Евеліну Богданівну. Синові також належить 75% квартири площею 53,3 кв. м., яка знаходиться в місті Мукачево (в 2016 році коштувала 70 тисяч гривень).

Його дружина також володіє житловим будинком у місті Мукачево площею 324,5 м. кв, який у 2004 році обійшовся їй в 63,7 тисячі гривень. Окрім цього на неї записана земельна ділянка площею 605 м. кв., яка знаходиться в місті Мукачево. 

Автомобільний парк родини налічує чотири автівки, дві з яких (АUDI А7 2011 р.в. та ВАЗ211440) належать дружині, а дві (BMW 535і 2014 р.в. та BMW 730D 2013 р.в.) сину.

У 2018 році на посаді виконуючого обов’язки директора ДП "Зірненський спиртзавод" Литвиненко Сергій Анатолійович отримав 249 тисяч гривень доходу. Дохід дружини у 2018 році склав  29 702 гривні.

Його син - Литвиненко Антон Сергійович, який, як і його батьки, працює на ДП "Зірненський спиртзавод", за минулий рік отримав 50 328 гривень заробітної плати. Його дохід від відчуження рухомого майна склав 48,9 тисячі гривень, а позика - 161 тисяча гривень.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=qWoenCveOxI

Дата народження
15 лютого 1968
Країна
Україна
Соцмережі