Дата народження
26 вересня 1983
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Литвинов

Біографія

З'явився на світ 26.09.1983 року у Вінниці. За зразкове навчання удостоєний золотої медалі в школі №15. Брав участь і перемагав у шкільних олімпіадах із гуманітарних предметів та фізики.

Диплом соціолога Сергій В'ячеславович Литвинов в 2005 році отримав в Київському національному університеті імені Т. Шевченка.

У 2003 і 2005 роках здобув перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з соціології серед студентів ВНЗ. На останніх курсах університету отримував президентську стипендію.

Після закінчення навчання Сергій В'ячеславович Литвинов залишився на кафедрі галузевої соціології як аспірант. Захистив кандидатську дисертацію всього за два роки.

Кар'єра

У 2007 році розпочав співпрацю з дослідницькою компанією «IRS». До 2008 року виконував обов'язки старшого співробітника відділу.

З 2007 року працює заступником директора організації, що спеціалізується на дослідженнях і політичних консультаціях «Соціополіс».

Працює в Київському університеті імені Шевченка з 2009 по 2010-ий рік на факультеті соціології як асистент кафедри.

У 2011-му Сергій В'ячеславович Литвинов стає науковим директором Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії.

Є блогером інтернет-видання «Кореспондент».

Досягнення

Автор дисертації на тему «Мегаметафора «простір» в системі соціологічного знання». Написав 7 статей для видання університету імені Тараса Шевченка.

Сергій В'ячеславович Литвинов входить до складу Асоціації соціологів України.

Чутки і скандали

У зв'язку з високим попитом на маркетингові дослідження настроїв електорату напередодні виборів різних рівнів, агенства, які проводять опитування і екзитполи часто отримують звинувачення в упередженості і заангажованості. Потрапляючи в ЗМІ, дані звітів входять у громадську думку, а їх справжність часто неможливо перевірити.

Статки і джерела доходів

Основне джерело доходу - дослідницька робота і аналіз політичної та суспільної ситуації.

Особисте життя і сім'я

Не перебуває у шлюбі. Дітей не має.

Фото і відео

Картинки по запросу Сергей Литвинов социополис

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=yBGiwB3ZppU

Дата народження
26 вересня 1983
Країна
Україна
Соцмережі