Дата народження
03 вересня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Мельник

Український футболіст, захисник. В період 2014-2015 рр. знімався в п'ятому сезоні реаліті-шоу «Холостяк» на українському телеканалі СТБ, в якості головного героя програми. Переможницею шоу і обраницею Сергія стала Марина Кіщук з м Глухова. Має сина Матвія.

Біографія

Сергій Мельник - український футбольний захисник і телевізійна персона. Народився в 1988 році в Одесі. Із дитячих років займається спортом - футболом і акробатикою. Є вихованцем футбольної школи «Спартак». Також має вищу освіту. Закінчив Українську академію залізничного транспорту за спеціальністю «Управління перевезеннями».

Кар'єра

Сергій Мельник починає кар'єру професійного футболіста в 2006 році, увійшовши до складу команди «Чорноморець-2». Входить до основного складу одеського клубу в 2009 році на позиції захисника.

У 2011 році Сергій Мельник грає на правах оренди за клуб «Дністер», а пізніше за «Одесу». У 2012 році йде з «Чорноморця» і продовжує кар'єру в клубі «Нива», а пізніше в команді «Суми».

Сергій Мельник також грав у білоруському клубі вищої ліги - «Торпедо-БелАЗ». У 2015 році переходить у «Вітебськ», а в 2016 році стає гравцем молдавського клубу «Мілсамі».

Здобув широку популярність в Україні в 2015 році, коли став учасником одного з телевізійних шоу, учасниці якого боролися за те, щоб стати його дівчиною.

Досягнення

Сергій Мельник як футболіст не відзначився особистими досягненнями. Однак є одним із небагатьох спортсменів, які грали в футбольних лігах трьох країн - України, Білорусі та Молдови.

Чутки і скандали

Прославився під час своєї участі в одному з реаліті-шоу. ЗМІ і користувачі Мережі обговорювали його стосунки з обраницею по шоу - Мариною Кіщук. Скандал виник, коли Сергій Мельник продовжив стосунки з іншою учасницею проекту - Анеттою Жерновою.

Критикується фанатами спорту за свою слабку гру. Популярність футболіста пояснюють не футбольними досягненнями, а його привабливою зовнішністю і піаром на телебаченні і в соціальних мережах.

Статки і джерела доходів

Сергій Мельник - забезпечений спортсмен. Його зарплата футболіста оцінюється в кілька десятків тисяч доларів на рік. Доходи йому приносять участь в телевізійних проектах і рекламні компанії. Загальний дохід спортсмена і телевізійної персони оцінюється в більш ніж 200 тисяч доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

Сергій Мельник веде насичене особисте життя. Перебував у публічних відносинах із учасницями реаліті-шоу - Мариною Кіщук і Анетт Жерновою. Від попередніх стосунків має сина Матвія.

Фото і відео
Дата народження
03 вересня 1988
Країна
Україна
Соцмережі