Дата народження
01 червня 1958
Країна
Україна

Сергій Мотуз

Мотуз Сергій Васильович: миколаївський депутат, який погрожував викинути у вікно фотоапарати журналістів

Мотуз Сергій Васильович: миколаївський обранець, який двічі ставав жертвою злочинців.

Біографія

Сергій Васильович Мотуз народився 1 червня 1958 року.

Освіта

Сергій має медичну освіту.

Сім’я

Сергій Мотуз одружений. Дружину звуть Людмила. Вона є директором будинку спілок "Облпрофради".

Кар'єра

Мотуз обіймає посаду головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4". Також він є головою екзаменаційної комісії у Миколаївському базовому медичному коледжі.

Сергій неодноразово ставав депутатом міської ради Миколаєва. До Євромайдану він балотувався від Партії регіонів, а у 2015 році - від партії "Наш край". Сергій очолює постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді і спорту.

Компромат

У 2011 році Сергій Мотуз на засіданні міськради пригрозив кільком журналістам відібрати у них фотоапарати. "Я зараз заберу фотоапарат та викину у вікно", - пригрозив депутат. Як припустили представники преси, "ймовірно Мотуз був незадоволений тим, що його фотографують". Решта депутатів фракції, хоч і були свідками того, що відбувається невігластво, чомусь промовчали, а деякі почали посміхатися.

Депутат міської ради кілька разів ставав жертвою злодіїв. Спершу у листопаді 2011 року у будинок Сергія Мотуза проникли невідомі та винесли золоті вироби, мобільні телефони "VERTU" і "Nokia", відеокамеру "Sony" та норкову шубу.

У грудні 2015 року з машини депутата вкрали портфель, у якому знаходилися документи: паспорт, документи на автомобіль, посвідчення водія та навіть посвідчення депутата міської ради. Крім того, злодії вкрали гроші в сумі трохи більше двох тисяч гривень та банківські картки на не встановлену суму.

Після того, як в 2014 році Сергій Мотуз покинув фракцію Партії регіонів, через кілька місяців він виявився "у складі депутатської групи" Солідарність і розвиток ", яка підтримувала на виборах Президента України Петра Порошенка". У січні 2015 року Мотуз був в групі "Блок за Миколаїв".

Декларація

У березні 2019 року Сергій Мотуз опублікував електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

У Миколаєві депутату міської ради належить земельна ділянка (1044 кв.м.) та житловий будинок (298.7 кв.м.). Пересувається Сергій на автомобілі KIA модель: Cerato 1,6 2007 року випуску (вартість - 99 тисяч), його дружина - на Renault Megane 1,6 2012 року випуску (вартість - 176 тисяч гривень).

Зарплата в поліклініці за минулий рік у Сергія Мотуза - 213,6 тисячі гривень. За роботу у медколеджі він отримав 1256 гривень. Пенсія Мотуза у 2018 році склала 54 тисячі. Кредит у банку він узяв на суму в 22,9 тисячі. Зарплата Людмили Мотуз склала 145,8 тисячі.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=RgcWIhukrhM 

Дата народження
01 червня 1958
Країна
Україна