Країна
Україна

Сергій Овчаренко

Біографія

Народився Овчаренко Сергій Анатолійович в 1976 році на Чернігівщині. Вищу освіту здобув у Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого.

Кар'єра

У 1999 році, після закінчення академії, почав працювати помічником прокурора в Чернігові. Потім послідували посади старшого слідчого, слідчого з особливо важливих справ, начальника слідчої частини прокуратури. Через деякий час був призначений старшим слідчим області.

У 2009 році Овчаренко став заступник прокурора в Чернігові.

Через 2 роки став займатися наглядом за держорганами, які займаються оперативною і розшуковою діяльністю, а також досудовим слідством з метою запобігання і боротьби з корупцією.

З 2012 по 2014 рік працював в Генпрокуратурі України прокурором у справах, пов'язаних з наглядом за спецпідрозділами та іншими держорганами, що займаються боротьбою з корупцією і організованою злочинністю.

З вересня 2014 року став 1-м заступником голови управління в центральному апараті Генепрокуратури України. Через кілька місяців був поставлений першим заступником прокурора Черкаської області, а вже в червні 2015 року Віктор Шокін (на той час - Генпрокурор України) призначив Сергія Овчаренка прокурором Черкаської області.

Досягнення

Є старшим радником юстиції, а також заслуженим прокурором України.

Стан і джерела доходів

Згідно з електронною декларацією за 2017 рік, Сергій Анатолійович заробив в минулому році майже 607 000 гривень. Це в два рази більше, ніж в попередньому 2016-му. Також у нього зберігаються готівкою 290 000 гривень і 15 000 доларів. Крім цього, прокурор задекларував лише 2 земельні ділянки і автомобіль Nissan X-Trail 2012 р.в.

Особисте життя і сім'я

Сергій Овчаренко одружений, має двох дочок.

Фото і відео

Країна
Україна